Szalony weekend na Kurzej Górze

2018-03-06 15:26:04 (ost. akt: 2018-03-06 15:31:28)

Autor zdjęcia: Pressfoto / Freepik

Podziel się:

Szykujcie się na mnóstwo wspaniałej zabawy. Snowpark czy gorące kąpiele pod gołym niebem? To tylko część atrakcji, które organizatorzy planują na weekend (9-11.03).

Trzydniowe szleństwo w Ośrodku Narciarskim Kurza Góra w Kurzętniku rozpoczyna się już w piątek. Wtedy do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddany zostanie snowpark. Organizatorzy przygotowują pięć przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności, aby nawet poczatkujący mogli z niego skorzystać. Snowpark będzie działał do niedzieli.
- Sobota, mimo, że aura jest wciąż zimowa, będzie naprawdę gorąca – mówi Piotr Tabiś, dyrektor ośrodka. – Organizujemy między innymi BikiniSki, czyli zjeżdżanie w strojach plażowych, letnich i ewentualnie w przebraniach.
Wieczorem z kolei tradycyjna Nocna Jazda i After Narty. Tu, jak mówią organizatorzy, panuje pełna dowolność jeżeli chodzi o strój.

– W sobotę wieczorem przygotowujemy strefę SPA na terenie After Narty – mówi Tabiś. – Na naszych gości, poza tradycyjnymi ogniskami, będą czekały balie z gorącą wodą opalane drewnem, sauna z widokiem na stok i basen dla morsów.
Imprezy na Kurzej Górze, jak się okazuje, kierowane są nie tylko do osób już jeżdżących. W sobotę każdy, kto chce spróbować swoich sił na nartach, będzie mógł wziąć udział zajęciach grupowych z instruktorami Kurzej Akademii.
Zwieńczeniem sobotniej zabawy będzie koncert.
– Od kilku tygodni w każdą sobotę wieczorem dla naszych gości gra DJ. W połowie lutego zorganizowaliśmy koncert lokalnego zespołu Ci-Ho. Okazało się, że nasi goście chcą takiej rozrywki, dlatego właśnie w najbliższą sobotę na naszej scenie pojawi się kolejny zespół. Tym razem będzie to zespół Banau, który można było zobaczyć między innymi w polsatowskim Must Be The Music.

Korzystanie z dodatkowych atrakcji nie będzie dodatkowo płatne. SnowPark będzie dostępny na trasie nr 2, a strefa SPA na terenie After Narty. Wstęp na After Narty jest bezpłatny dla posiadaczy karnetów Kurzej Góry. Szczegółowe informacje znajdziecie na Facebooku Kurzej Góry.

Rozkład jazdy na weekend
SnowPark – 5 przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności (piątek – niedziela)
BikiniSki – jeździmy w strojach plażowych i letnich (lub ewentualnie) w przebraniach (sobota)
Nocna Jazda i After Narty (sobota) - SPA pod gołym niebem (balie z gorącą wodą opalane drewnem, sauna w widokiem na stok, basen do morsowania), ogniska, DJ, koncert zespołu Banau.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB