Qczaj ukocha Olsztyn. Przyjdź na trening!

2018-03-19 18:07:59 (ost. akt: 2018-05-29 15:33:46)

Autor zdjęcia: Qczaj Archiwum

Podziel się:

My tak pozytywnych ludzi bardzo lubimy! Qczaj, a właściwie Daniel Józek Quczaj to góral z Ludźmierza koło Zakopanego. W czerwcu odwiedzi Olsztyn!

Internet oszalał na jego punkcie. My tak pozytywnych ludzi bardzo lubimy! Qczaj, a właściwie Daniel Józek Quczaj to góral z Ludźmierza koło Zakopanego. Zachwyca nie tylko umięśnionym ciałem, ale także poczuciem humoru. Zwraca się do ludzi góralską gwarą. Używa prostych, ale czasem dosadnych słów. Motywuje, trafi a do pań, choć panowie też go obserwują. Mówi, że kobiety i ich ciała nie muszą być idealne. Ważne, by dobrze się czuły i żyły w zgodzie ze sobą. Mają się „ukochać”!

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Qczaj ukocha Olsztyn. Poprowadzi trening podczas II Kongresu Przyszłości, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca. Szczegóły o wydarzeniu - KLIKNIJ! Dziś rozmawiamy z nim o jego podejściu do życia.

— Polska oszalała na Twoim punkcie. Kim jesteś?
Daniel Józek Qczaj: — Aż dziw bierze, że oszalała. Uważa się, że jesteśmy tak smutnym narodem, a jednak sympatia ludzi do mnie jest tego całkowitym zaprzeczeniem. Jestem człowiekiem nie bojącym się wyzwań, nie bojącym się zmian. Traktującym błędy nie jako porażki, ale jako życiowe lekcje. Uwielbiam żyć, uwielbiam czerpać doświadczenie z życia, uwielbiam próbować nowych rzeczy.

— Podbijasz serca kobiet gwarą góralską, poczuciem humoru, szczerością. Używasz prostych, a zarazem dosadnych argumentów. Skąd pomysł i dlaczego właśnie taka motywacja?
— Uważam, że najpiękniejsze emocje są najprostsze, do przekazania największych emocji nie potrzeba egzaltowanych słów, bogatego słownictwa.
Dziś poradników pisanych naukowym językiem jest mnóstwo, a ludzie, mimo to są jeszcze bardziej pogubieni. Ja chcę mówić z serca, a wtrącając gwarę do swoich wypowiedzi, mogę najbardziej pokazać swoje emocje.

— Twój okrzyk „ukochoj się!” opanował internet. Co oznacza, co chcesz w ten sposób przekazać?
— By móc pokochać drugiego człowieka, by móc widzieć piękno w drugim człowieku, potrzebna jest akceptacja siebie. „Ukochoj się!” to znaczy zaakceptuj siebie, stań się dla siebie przyjacielem i dbaj o siebie. „Ukochoj się!” to także naucz się stawiać granice bez wyrzutów, że wszystkich musisz uszczęśliwić za cenę własnego szczęścia.

— Siłownię porównujesz do klubu samotnych serc?
— Tak, dziś, gdy jesteśmy zabiegani, ludzi możemy poznawać albo przez internet, albo w miejscach, w których bywamy. Będąc w siłowni, jest duża szansa, że poznamy kogoś, kto tak jak ty ma podobne do twoich pasje i zainteresowania. Tak, to może być klub samotnych serc naszych czasów.

— Moda na fitness – co o niej sądzisz?
— Myślę, że to dobrze, że jest taka „moda”. Ważne jednak, żeby w niej nie zagubić tego, co w tym jest najważniejsze, czyli samego siebie i poczucia, że to ma dawać nam radość, a nie poczucie stresu, poczucie bycia gorszym.

— Olsztyn będzie miał okazję poćwiczyć z tobą podczas Kongresu Przyszłości. Czego możemy się spodziewać na treningu?
— Moje treningi to nie tylko ćwiczenia, ale też ogromne emocje, dawka motywacji. Na pewno będzie radość, energia i prawda.

http://m.wm.pl/2018/05/orig/partnerzy-469424.jpg

http://m.wm.pl/2018/05/orig/bez-tytulu-469423.jpg

Komentarze (3)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. chyba #2466664 | 5.172.*.* 20 mar 2018 09:47

  Większego kretyna nie widziałam!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Sabinka16 #2466548 | 89.228.*.* 20 mar 2018 06:56

  oj zdjeła bym się przed nim i wypięła :-)

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. obiektywny #2466460 | 94.254.*.* 19 mar 2018 21:39

   Nastepny szczesliwy blazen na sterydach bo to ze nir bral sterydow moze powiedziec dzieciom albo takim ktorzy nie maja zielonego pojecia bez sterydow to mozesz cwiczyc do osranej smierci a efekty znikome druga sprawa nie krzyczal bys pajacu ukochoj gdybys tyral od rana do nocy za 1500zl z czego po zrobieniu oplat zostalo by ci niecale 400 nie byl bys taki szczesliwy i beztroski kurwa pajac "ukochoj" zesraj sie a nie daj sie pajacu

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)