Biegaj w Lidzbarku Warmińskim! Kolejne kody rabatowe!

2018-03-27 18:13:29 (ost. akt: 2018-03-27 18:24:45)

Autor zdjęcia: Klaudia Danilewicz

Podziel się:

Do Festiwalu Biegowego im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim zostało już nieco ponad 2 tygodnie. W związku z tym warto sprawdzić, w jakich koszulkach pobiegną biegacze z całej Polski.

Ubiegłoroczny sukces biegu w Lidzbarku Warmińskim postawił przed organizatorami wysoką poprzeczkę. Po pierwsze, jak już wspominaliśmy, w tym roku będzie to już nie jeden – ale 4 biegi. Przypomnijmy: trasy na 5 i 10 km oraz dwa biegi dla dzieci na krótszych dystansach – poniżej 1 km. Po drugie – należało przeprojektować koszulki tak, aby spełniały wymagania techniczne biegaczy, a także przypadły im do gustu. Poniżej prezentujemy projekt tegorocznej koszulki.Grafika na koszulce nawiązuje do wyjątkowych zabudowań Lidzbarka Warmińskiego. Nie mogło zabraknąć także sylwetki szczęśliwego Biegacza. Wszystko razem tworzy wyjątkową i spójną całość. Koszulka techniczna stanowi element pakietu startowego, który już teraz możecie wykupić na stronie www.biegajmyzdema.pl.

Warto także wspomnieć, że przekształcenie biegu w Festiwal spowodowało podwojenie liczby nagród. W związku z tym organizatorzy przygotowali dla Was aż 96 nagradzanych miejsc. Uczestnicy, którym nie uda się zgarnąć jednej z głównych nagród, nie będą stratni! Otóż pakiety startowe także zapowiadają się ciekawie, ale o tym bliżej biegu.

Odbywający się 15 kwietnia Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim to wspaniała okazja dla całych rodzin, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Dopiero zaczynasz biegać? Idealnie – wypróbuj trasę na 5 km. Satysfakcja z pokonanych kilometrów gwarantowana. Lubisz dłuższe dystanse? Mamy dla Ciebie bieg główny na dystansie 10 km. Przyjeżdżasz z całą rodziną? Żaden problem! Dzieci także mogą stanąć do rywalizacji!Jeszcze do 11 kwietnia trwają zapisy na Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim. Nie czekaj i zapisz się już dziś! Nie zapomnijcie skorzystać z zamieszczonych przy artykule kodów rabatowych. Gwarantują one 20 zł zniżki na zakup pakietu startowego! Skorzystać z nich możecie wypełniając formularz zapisów na bieg. Pojawi się wówczas okienko, w którym można wpisać kod rabatowy. Uwaga: kody są jednorazowe. Jeżeli wybrany przez Was kod nie zadziała - spróbujcie kolejnego. Zapisz się już dziś na: http://biegajmyzdema.pl/

Kody:
timiupx3

4nkmf62f

mkxh49d9

6dr4tjjd

uxnfdc88

qijxfb4s

nq3gq6gk

9yetaqyu

ed2hfyfx

9rjetey8

wqfcmmnm

ct8cbwyf

2pp8ewue

e7iyc9xy

q424gffj

zdn22c8s

rnqxbc3f

ac5cbs2r

mrktys6n

wifnme76

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. pan #2473395 | 81.163.*.* 29 mar 2018 09:32

    Za bieganie mam płacić? Dziękuję. Na razie jest gdzie za darmo biegać. Niedługo chyba trzeba będzie zapłacić za wyjście z domu....

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz