Dorian Yates gościem Go Active Show

2018-04-16 13:24:27 (ost. akt: 2018-04-16 14:04:06)

Podziel się:

Autor zdjęcia: mat. prasowy organizatora

Czwarty w rankingu wszech czasów nagród Mr. Olympia, brytyjski kulturysta Dorian Yates przyjedzie do Polski.

Yates, uważany za jednego z najlepszych zawodników w historii współczesnej kulturystyki, weźmie udział w największych w Polsce targach sportowych Go Active Show. Impreza odbędzie się w weekend 18-20 maja 2018, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie.
Kulturystyka, obok sportów walki, biegania czy fitness, będzie jednym z filarów imprezy. Oprócz spotkania z Dorianem Yatesem na miłośników kulturystyki czekają także Międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup. Do Warszawy zjadą kulturyści z całej Europy, ale nie tylko. Zawodnicy zmierzą się w 6 kategoriach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników, prowadzonym przez IFBB.
Targi Go Active Show to mnóstwo atrakcji dla wszystkich fanów aktywnego i zdrowego trybu życia - sportowców-amatorów oraz profesjonalistów. Trzydniowy program wypełnią zawody, treningi, warsztaty i szkolenia. W imprezie udział wezmą gwiazdy różnych dyscyplin sportu. Ambasadorami edycji 2018 są Ewa Chodakowska i Joanna Jędrzejczyk. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.
goactiveshow.pl

Światowa czołówka kulturystów na targach Go Active Show 2018!
Międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier

To już pewne. Drugą edycję największych w Polsce targów sportowych Go Active Show uświetnią zawody kulturystyczne o międzynarodowej randze. Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness (IFBB) potwierdziła właśnie, że w dniach 18-20 maja podczas targów Go Active Show odbędą się zawody IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier. Do Warszawy zjadą więc kulturyści i fitneski z całej Europy, ale nie tylko. Zawodnicy zmierzą się w 6 konkurencjach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego - członek IFBB - szacuje liczbę uczestników wydarzenia na około 300. Wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników (IFBB World Elite Ranking), prowadzonym przez IFBB.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB