IV Charytatywna Sztafeta Integracyjna "O Co Biega?"

2018-05-08 11:12:43 (ost. akt: 2018-05-08 11:25:18)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Impreza biegowa, jedyna taka w Olsztynie. Charytatywna Sztafeta Integracyjna: „O CO BIEGA?” to wyjątkowy projekt. Pięcioosobowe drużyny pokonają trasę o łącznej długości 7 777 metrów, podzieloną na 5 pętli o długości około 1 550 metrów każda.

12 maja, godz. 10, CRS Ukiel
Hasło przewodnie tegorocznej sztafety jest wyjątkowo smaczne i brzmi następująco: W kuchniach Świata. Podobnie jak w każdej edycji, biegniemy w pięcioosobowych drużynach. Pakiety startowe będą wydawane przed biegiem w Biurze Zawodów.

Integracyjna Sztafeta „O CO BIEGA?” z założenia łączy w drużyny sportowców niepełnosprawnych i w pełni sprawnych. Najważniejsza jest dobra wspólna zabawa i wzajemne wspieranie się w dążeniu do wspólnego celu. Drużyny startują w kolorowych, widowiskowych przebraniach i rywalizują na około kilometrowej pętli ze strefą zmian w okolicy bramy startowej, na łącznym dystansie 7777 m. Dodatkowo sztafecie będą towarzyszyły atrakcje i zabawy dla dzieci oraz dorosłych. Cała impreza odbędzie się na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel w Olsztynie
Zapisy - https://superczas.pl/ocobiega2018

Tak było w ubiegłym roku

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB