WAMA Ladies Open 2018, czyli turniej tenisa dla kobiet

2018-08-21 14:38:28 (ost. akt: 2018-08-21 14:53:22)

Autor zdjęcia: Designed by Freepik

Podziel się:

To wydarzenie dla aktywnych kobiet! 1-2 września w stolicy Warmii i Mazur zostanie rozegrany amatorski turniej tenisowy pań – WAMA Ladies Open 2018.

1 i 2 września na kortach OKT Jodłowa odbędzie się tenisowe święto. Rozegrany zostanie turniej WAMA Ladies Open. W tamtym roku wydarzenie przyciągnęło rekordową liczbę uczestniczek, jak na tę część Polski i w tym roku organizatorzy nastawiają się na nowy rekord. Jak podkreślają, turnieje z prawdziwego zdarzenia są potrzebne Olsztynowi, a duże zainteresowanie wskazuje na to, że kobiety chcą grać w tenisa ziemnego. Jednak turniej to nie tylko rywalizacja, ale także przebywanie wśród osób o podobnej pasji i integracja, dlatego też przygotowano dla uczestniczek wiele możliwości na poznanie się i miłe spędzenie czasu.

Oprócz rozgrywek w grze pojedynczej i podwójnej, na uczestniczki tradycyjnie będą czekały nagrody gwarantowane (pakiety startowe), medale i dyplomy, a także strefa bufetowa w ciągu całego turnieju oraz sobotnie players party. Przygotowano także nagrody rzeczowe od sponsorów.

Zgodnie z regulaminem udział w turnieju mogą brać wszystkie amatorki, które są związane z Warmią i Mazurami, ale także te, które otrzymają zaproszenie od organizatorów. Najważniejszym celem tej imprezy jest jednak integracja środowiska tenisowego, dlatego też organizatorzy zachęcają wszystkie panie zainteresowane tenisem, aby wzięły udział w turnieju.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby obejrzeć zmagania tenisistek na kortach Jodłowa, mogą przyjść i pokibicować zawodniczkom. Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji o turnieju znajduje się na stronie internetowej tenisolsztyn.pl


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB