Po ciężkim treningu postaw na regenerację

2018-10-02 10:52:07 (ost. akt: 2018-10-08 13:08:25)

Autor zdjęcia: Arch. OSiR w Olsztynie

Podziel się:

Odpoczynek jest tak samo ważny jak trening, a mimo to wiele osób nie uwzględnia go w swoim planie ćwiczeń. Nie popełniaj tego błędu! Organizm trenującego wymaga także wypoczynku.

Dlaczego?
Dzięki regeneracji unikniesz przetrenowania, bólu mięśni, kontuzji. Odzyskasz siłę i motywację. Poprawisz swoją wydolność, a tym samym uzyskasz lepsze wyniki sportowe. Skorzystaj z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie – wybierz się na basen, do Aquasfery, pływaj, a potem idź do sauny. Chcesz odpocząć aktywnie? W CRS Ukiel czeka sprzęt sportowy: rowery, rolki, łyżworolki.
Zimą wybierz się na olsztyńskie lodowiska. Bądź jesienią i zimą aktywny regularnie! Taki komfort uzyskasz dzięki KARTOM PROMOCYJNYM, KARCIE AQUA, KARCIE OLSZTYN SPORT oraz zaproszeniom prezentowym szytym na miarę.

Karta Olsztyn Sport
To specjalna karta imienna o wartości 129 zł/normalna, 119 zł (ulgowa). Jest ważna na wszystkich basenach, lodowiskach, w CRS Ukiel. Obejmuje także wynajęcie sprzętu sportowego i pływającego. Umożliwia też codzienne jednorazowe wejście na basen w Aquasferze bez limitu czasowego! KARTA OLSZTYN SPORT to idealny pomysł na prezent dla siebie lub dla najbliższych! Ich właściciele mogą korzystać też ze specjalnej promocji! Siłownia Planeta Formy przy al. Piłsudskiego proponuje wejście promocyjne (godzinne) w cenie 10 zł: sala siłowa, cardio oraz sauny. Warto ją mieć, by codziennie komfortowo korzystać z aktywności.

Karta Aqua
To karta imienna o wartości 95 zł (normalna), 80 zł (ulgowa). Umożliwia łącznie 8 wejść w miesiącu na basen, sauny i aquaanimacje. Wejście na basen bez limitu czasowego. Karta ważna tylko w Aquasferze.

Karta Promocyjna
Na okaziciela, może z niej korzystać każdy członek rodziny. Cena już od 60 zł, a rabaty na bilety na basen nawet do 20 proc. Karta na baseny, sauny i aquaanimacje – ważna tylko w Aquasferze.

Aqua Open – Bilety Całodzienne
Kup promocyjny bilet całodzienny i korzystaj z basenów i atrakcji Aquasfery do woli. Odpoczywaj i relaksuj się komfortowo, gdyż czas tu cię nie goni.

Vouchery Prezentowe:
basen i siłownia – Planeta Formy
* „Sport to zdrowie” – 2 h na basenie plus indywidualne ćwiczenia z fizjoterapeutą
– 60 min plus konsultacja fizjoterapeutyczna, cena 84 zł (69 zł Planeta Formy +15 zł basen)
* „Zdrowe pływanie”
– 2 h na basenie + leczniczy masaż kręgosłupa – 45 min plus konsultacja fijoterapeutyczna, cena 84 zł (69 zł Planeta Formy +15 zł basen)
* „Czas na relaks” – 2 h na basenie +częściowy masaż relaksacyjny – 25 min plus konsultacja fizjoterapeutyczna, cena 64 zł 49 zł Planeta Formy + 15 zł basen)
NOWOŚĆ! Wkrótce squash w ofercie CRS Ukiel. Zajrzyj na osir.olsztyn.pl


Ośrodek Sportu i Rekreacji W Olsztynie
ul. Żołnierska 13a, tel.: +48 89 527-74-02
e-mail: osir@osir.olsztyn.plKomentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB