Wkrótce w Olsztynie konferencja „Mamy kota na punkcie mleka”!

2018-11-23 12:00:00 (ost. akt: 2018-11-22 19:57:26)

Autor zdjęcia: Kochammleko.pl

Podziel się:

W ramach kampanii „Mamy kota na punkcie mleka” Kot Mleczysław zaprasza tym razem do Olsztyna. Już 29 listopada, w Olsztynie, zaproszeni goście będą mogli wziąć udział w mlecznym śniadaniu razem z Kotem Mleczysławem.

W ramach kampanii „Mamy kota na punkcie mleka” odbędzie się konferencja prasowa, na której zaproszeni eksperci opowiedzą, jak ważne w codziennej diecie jest mleko i jego przetwory.

Dr n.med. Irena Białokoz-Kalinowska podpowie co powinniśmy wiedzieć o mleku, a szczegóły zagadnienia wyjaśni koordynator programu „Mamy kota na punkcie mleka” - Anna Łapińska.
W trakcie konferencji przekonamy się, że produkty mleczne bogate w pełnowartościowe białko zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego. Białko wchodzi w skład wielu hormonów, przeciwciał i enzymów, dostarcza energii, a także wzmacnia układ odpornościowy i chroni go przed infekcjami. Pomaga ono również usuwać toksyny z organizmu.

Kampania jest sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka i realizowana przez Polską Izbę Mleka przy współpracy Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Więcej na stronie >> kochammleko.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB