Zumba, boks, pole dance czy kettlebells. Trening z instruktorami

2015-06-08 12:00:00 (ost. akt: 2016-02-17 11:32:45)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Podziel się:

Tu wyrzeźbisz sylwetkę, zrzucisz zbędne kilogramy, aktywnie spędzisz czas. W Body Perfect każdy znajdzie zajęcia dla siebie. Mogą one być indywidualne lub też grupowe. Nie wierzysz? Z pewnością przekonają cię sami trenerzy.

Zumba
To połączenie tańca z aerobikiem. Podczas ćwiczeń zapomnicie o wysiłku fizycznym. Pochłonie was rytmika i świetna zabawa. Spalicie kalorie, popracujecie nad sylwetką, zadbacie o kondycję. A jak wyglądają zajęcia? Wykonamy proste kroki taneczne przy nowoczesnych, jak i przy latynoamerykańskich rytmach muzyki. Stworzymy z nich urozmaicone kombinacje ruchów. Do tego przysiady, ćwiczenia z naciskiem na łydki, uda, mięśnie brzucha. Ten trening aerobowy pobudzi wasze ciało. Będziecie zmęczeni, ale szczęśliwi. Na początek przed tymi zajęciami polecam dodatkowy trening siłowy. Oba spowodują, że podwójnie spalicie kalorie.
trenerka Patrycja


Boks
Chcecie poznać podstawy boksu? Te zajęcia są do tego okazją. Tu nie ma walk bokserskich, to raczej nauka samej techniki. Poznacie sposoby poruszania się, zadawania ciosów i obrony przed nimi. Ćwiczenia rozwijają wytrzymałość, kondycję, równowagę. Pracują tu wszystkie partie ciała - nogi, ręce, mięśnie brzucha. To sport ogólnorozwojowy i dla kobiet, i dla mężczyzn. Boks dodaje energii, wspaniale rzeźbi ramiona i spala tłuszcz, więc tracimy też zbędne kilogramy. Rozwija pewność fizyczną. Tu liczy się wytrzymałość i szybkość. Treningi są dostosowane do fizycznych możliwości ćwiczących.
trener Marek


Pole Dance
Na zajęcia przychodzą panie, ale dla panów też możemy stworzyć grupę. Wystarczy się tylko odważyć. Pole Dance to fitness na rurze, która umożliwia wykonywanie efektownych figur i układów. Zajęcia zaczynamy od rozgrzewki, następnie ćwiczymy na drążku, a kończymy stretchingiem. Panie ćwicząc na rurze, pracują nad całym ciałem. To doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Kształtuje ramiona, uda, pośladki. Dba o mięśnie brzucha. Na zajęciach poprawicie koordynację ruchową i kondycję, nabierzecie siły i gibkości.
trenerka Renata


Kettlebells
Kettlebells z wyglądu przypominają kule armatnie z doczepionym uchwytem. Dzięki nim można zbudować mięśnie, spalić tłuszcz, poprawić siłę, sprawność i wytrzymałość. Trening jest bardzo intensywny. Angażuje wszystkie mięśnie. Ćwiczyć można z ciężarkami od 4 do 24 kg. Każdy znajdzie kettlebells dla siebie. Trening poprawia kondycję, angażuje do pracy wiele mięśni jednocześnie, a także przyczynia się do poprawy dysfunkcji. Przy podstawowych ćwiczeniach ważny jest ruch bioder. Poza tym plecy muszą być wyprostowane, a mięśnie brzucha napięte. Dzięki temu dbamy o kręgosłup i prawidłową postawę.
trener Paweł


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB