Fit`n Active Olsztyn. Zobacz, co się działo w sobotę!

2015-06-13 23:14:51 (ost. akt: 2016-02-17 11:34:55)

Autor zdjęcia: Organizator

Podziel się:

Bądźcie w formie, pokażcie, że jesteście fit. Okazją do tego jest sportowy event Fit'n Active Olsztyn, który odbywa się w Uranii. W niedzielę czeka nas dzień drugi. Bierzcie ze sobą strój sportowy i trenujcie z instruktorami! Start godz. 10.

Będzie maraton zumby, spinning, bokwa czy trening funkcjonalny z elementami boksu. Zajęcia fitness poprowadzą jedni z najlepszych trenerów z Warmii i Mazur. Gościem specjalnym będzie Tomasz Choiński, trener teamu BeBio Ewy Chodakowskiej. Na jego zajęciach z pewnością nie będziecie się nudzić! Gwarantujemy, że wyciśnie z was ostatnie poty.
- Stworzymy dobrą atmosferę, by wszyscy mieli humor, wówczas osiągniemy cele - zapewnia Tomasz Choiński, trener personalny gwiazd. - Trening w Olsztynie będzie się opierał na elementach ćwiczeń kondycyjnych i wzmacniających, a wykonamy je przy energicznej muzyce. Służę także swoja radą i doświadczeniem. Jeśli uczestnicy będą mieli pytania dotyczące treningu - jak go zacząć i kontynuować czy też diety, oczywiście na nie odpowiem. Zapraszam wszystkich bez względu na wiek. Gwarantuję mnóstwo pozytywnej energii.

A w sobotę uczestnicy akcji pokazali, że są fit. Była moc i dużo pozytywnej energii. Panie opanowały parkiet podczas maratonu zumby. Odbyły się zawody, podczas których profesjonaliście pokazali na co ich stać. W Cross Fit'n Active Challenge wystartowały ekipy reprezentujące kluby z Warmii i Mazur. Zwyciężyła Fitmania Team Red z Olsztyna. Nie zabrakło treningów z instruktorami oraz pokazu kulturystycznego. Zobaczcie naszą relację video!


Sprawdź, co działo się w niedzielę! KLIKNIJ!
Komentarze (2)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Polska-Gruzja #1754066 | 46.186.*.* 14 cze 2015 14:05

    Sorry za wpis w tym miejscu, ale nie ma możliwości komentowania tego wydarzenia w materiale poświęconym meczowi. Olsztyn zareklamował się na meczu Polska-Gruzja dużym banerem z napisem: "BEZROBOTNI OLSZTYN". Czy wszystkie środki masowego przekazu skutecznie ukryły ten baner?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. wkurzona komarnica #1753968 | 89.228.*.* 14 cze 2015 12:13

    Polska języka za trudna dla tych teamów? Co to jest fit?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz