Popraw formę, ujędrnij ciało, zwiększ siłę z trenerami z Kinetic

2015-09-21 12:00:00 (ost. akt: 2016-02-18 10:54:53)

Autor zdjęcia: mat. prasowy/Kinetic

Podziel się:

Nie ma co się lenić, warto poznać zajęcia, które po wakacjach zagościły w Olsztynie. Oto nowości w Kinetic Fitness Club!
CORE STABILITY
Cel tego treningu jest jeden - wzmocnienie mięśni. Jakich? Głębokich brzucha, dna miednicy, przykręgosłupowych, ale także prostego i skośnych brzucha, pośladkowych i najszerszego grzbietu. Prawidłowe funkcjonowanie każdego z nich oraz ich wzajemna współpraca stanowi niezwykle ważny element zachowania dobrego zdrowia. Ćwiczenia zwiększą waszą siłę i poprawią sprawność ruchową.

SLIM FIT
Przygotujcie się na trening, który sprawi, że już niedługo zakochacie się w swojej sylwetce. To będzie efektywny zestaw ćwiczeń, dzięki którym ujędrnicie ciało, spalicie zbędną tkankę tłuszczową i wzmocnicie mięśnie. Wymarzone efekty pojawią się szybciej niż się spodziewacie się, dlatego zacznijcie ćwiczyć już dziś!

FLEX&STRENGTH
Rozwija siłę, wytrzymałość i elastyczność mięśni. W ciągu godzinnego treningu będziecie korzystać z obciążników, gum, trx, stepu oraz ciężaru własnego ciała, aby zwiększyć jego efektywność oraz intensywność. Muzyka oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą wam na poprawę wytrzymałości, siły, równowagi i elastyczności.

KRAV MAGA
To wywodzący się z Izraela system samoobrony i walki wręcz. Przygotowuje do radzenia sobie w sytuacji realnego zagrożenia i oparty jest na naturalnych odruchach obronnych. Nacisk podczas treningu kładziony jest na to, aby wyćwiczyć nawyki szybkiej reakcji, prawidłowo ocenić zagrożenie, unikać zranienia, kontrolować swoje emocje i podejmować decyzje w sytuacjach stresowych oraz jak unikać konfliktów. System jest maksymalnie prosty i szybki do nauczenia. To zajęcia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Warto wiedzieć jak się bronić!

KETTLEBELLS
To ćwiczenia z żelaznymi odważnikami kulowymi. Celem treningu jest czysta siła, która rozwija pozostałe cechy fizyczne, takie jak wytrzymałość, dynamika, stabilność i elastyczność mięśni. Głównym atutem systemu Girya StrongFirst jest prostota technik, bezpieczeństwo i niska urazowość, łatwość przyswajania ćwiczeń oraz bardzo wysoka efektywność. Jest to sposób na aktywność fizyczną dla każdego, bez względu na wiek, płeć, stopień wysportowania.


Kinetic Fitness Club
* Piłsudskiego 44 a, Olsztyn
poniedziałek-piątek 6.30-22
sobota 9-18
niedziela 9-16

* Tuwima 26, Olsztyn
poniedziałek-piątek 6.30-22
sobota 8-21
niedziela 9-21

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB