Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Biegaj z nami!

2016-02-15 11:02:50 (ost. akt: 2016-02-25 13:58:59)
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur

Grand Prix Granicy Warmii i Mazur

Podziel się:

Bieganie sprawia ci przyjemność? Lubisz crossowe dystanse? Ta impreza jest właśnie dla ciebie!

Przed nami Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. To cykl sześciu biegów. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 5 km, a w ostatnim – 10 km. Każdy z biegów ma swoją urozmaiconą trasę przez malowniczy krajobraz naszej pięknej krainy. Będą lasy, łąki, górki, zdarzy się też błoto, ale nie przejmuj się. Na mecie będziesz zmęczony i zarazem szczęśliwy. Endorfiny z pewnością dadzą o sobie znać. Gotowy? Zaczynamy!

Cykl składa się z 6 biegów. Organizatorzy przygotowali Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica (26 marca), Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki (23 kwietnia), Bieg Dąbrówno (28 maja), Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka (25 czerwca), KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek (16 lipca) i MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy (15 października). Zapisy na pierwszy z nich już ruszyły. Szykuj się na 26 marca. Zarezerwuj sobie tę datę w kalendarzu już dziś! Start godzina 12. Godzinę wcześniej zaplanowano bieg dla dzieci.

- Ta impreza ma na celu popularyzację i upowszechnianie biegania jako zdrowej i prostej formy sportu i wypoczynku - mówi Wojciech Kopeć, organizator Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. - Mamy nadzieję, że spodoba się i zobaczymy się z zawodnikami na każdym z biegów. Mogę dziś zdradzić, że będziemy mieli ciekawe medale, które mam nadzieję przyciągną biegaczy na nasze biegi, statuetki oraz nagrody finansowe, a dla tych którzy ukończą 4 z 6 biegów specjalne pamiątki, aby zapamiętali cykl do końca życia. Zgłoszenia na pierwszy bieg przyjmowane są przez stronę www.projektigrzyska.pl do 21 marca.
mn

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB