Tropem Wilczym. Bieg w Olsztynie

2016-02-24 09:29:13 (ost. akt: 2016-02-24 09:41:46)
NAJWIĘKSZY BIEG PAMIĘCI W KRAJU

NAJWIĘKSZY BIEG PAMIĘCI W KRAJU

Podziel się:

Olsztyn przygotowuje się do biegu, a wszystko, by upamiętnić Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Impreza już w niedzielę, 28 lutego na Stadionie Leśnym. Start godz. 12.

Trasa prowadzić będzie leśnymi drogami Lasu Miejskiego. Start i meta ponownie na Stadionie Leśnym. Charakter biegu rodzinnego powoduje, że nie liczy się czas, miejsce, najważniejsze jest przebyć trasę i upamiętnić w ten sposób bohaterów. Trasa Biegu to 1963 m - jest to dystans wskazujący rok, w którym zastrzelony został ostatni żołnierz wyklęty - Józef Franczak "Lalek".

Biuro zawodów czynne będzie w dniu zawodów w godz. od 11 do zakończenia imprezy (do ok. godz. 13) na Stadionie Leśnym w Olsztynie. W biegu może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Limit uczestników – 100 osób . Decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału: 10 zł. Każdy zawodnik otrzyma specjalny pakiet startowy, zapewniona będzie ciepła herbata, opieka medyczna, ewentualna opieka nad małymi dziećmi, jeżeli rodzice będą chcieli wziąć udział w biegu.
Szczegóły biegu można znaleźć na: http://tropemwilczym.pl/
Osoba odpowiedzialna za organizację: Bartosz Pietrzak, tel. 696790305

Biegi w regionie - kliknij!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB