Idealne ciało do lata? Bierz się do roboty, czas na trening!

2016-02-25 10:30:00 (ost. akt: 2016-06-24 10:17:49)

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

Podziel się:

Do wakacji zostało niewiele czasu. Czas zrzucić zbędne kilogramy, popracować nad sylwetką. W Body Perfect znajdziesz zajęcia dla siebie. Ćwicz pod czujnym okiem instruktorów i ciesz się aktywnością!

Spinning
Lubisz dwa kółka? Przyjdź na spinning. To nie tylko aktywność, to też dobra zabawa! Spinning to zajęcia o charakterze wytrzymałościowym. Muzyka dobrana przez instruktora – narzuca tempo jazdy. Regularne treningi poprawiają Twoją kondycję i wzmocnią odporność organizmu. Podczas jazdy pracują nogi, brzuch, biodra i pośladki. Spinning z pewnością przygotuje Cię do sezonu rowerowego, tym bardziej że w Body Perfect wprowadzono nowe zajęcia — turystyka rowerowa. Tu pojedziesz na rowerze stacjonarnym z muzyką w tle oraz slajdami, animacją trasy i krajobrazami. To idealna forma aktywności dla początkujących.

Szkoła pleców
Wyrób w sobie nawyk prawidłowej postawy podczas poruszania się, siedzenia oraz wykonywania podstawowych czynności w życiu codziennym. Pomogą
w tym te zajęcia. Ćwiczenia pomogą zlikwidować bóle kręgosłupa i napięcie mięśniowe.


Fot. Grzegorz Czykwin

Pole dance
Łączy ze sobą dwie dyscypliny: fitness i akrobatykę. Na tych zajęciach pracuje całe ciało. Fitness na rurze to doskonała metoda na wymodelowanie zgrabnej sylwetki i zrzucenie zbędnych kilogramów. Kształtuje ramiona, uda, pośladki. Dba o mięśnie brzucha.


Fot. Monika Nowakowska

Trening funkcjonalny
Przy tym treningu ćwiczenia są różnorodne i poprawiają wszystkie cechy motoryczne — siłę, wytrzymałość, szybkość, gibkość. Wzmacnia całą konstrukcje, spala dużo kalorii, a co za tym idzie, rzeźbi sylwetkę, modeluje ją. Tu skupić się trzeba na prawidłowym wykonywaniu przysiadów, brzuszków, pompek czy trzymaniu deski. Podczas zajęć wykorzystywane są przyrządy dostępne w klubie, m.in.: kettlebells, piłki lekarskie, ciężarki, tubingi, worki bułgarskie.


Fot. Kamil Zaręba

Kettlebells
To ćwiczenia z hantlami polegające na energetycznych wymachach z obciążeniem. Dzięki nim można zbudować mięśnie, spalić tłuszcz, poprawić siłę, sprawność i wytrzymałość. Trening jest bardzo intensywny. Angażuje wszystkie mięśnie.


BODY PERFECT
ul. Kętrzyńskiego 5, 10-506 Olsztyn
tel. 89 612 97 97
bodyperfect@onet.eu
http://www.klubbodyperfect.com

Komentarze (2)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. anka8569 #2369095 | 188.146.*.* 7 lis 2017 15:00

    Teraz jest idealny czas, aby zacząć coś ze sobą robić. Jeszcze przed Sylwestrem. A na wakacje figura jak marzenie. Ja właśnie zaczęłam ćwiczyć, gdy będą jakieś efekty dodatkowo wymodeluję sobie sylwetkę zabiegiem VelaShape III w krakowskim gabinecie scm estetic.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. jddd #2369078 | 188.146.*.* 7 lis 2017 14:31

    Warto walczyć!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz