Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica

2016-03-02 14:10:54 (ost. akt: 2016-03-02 14:15:23)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Podziel się:

Tylko do 21 marca możecie się zapisywać na pierwszy bieg w ramach Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Przed nami Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica (26 marca).

- Trasa Biegu Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica położona jest na terenie właśnie Tęczowego Łowiska - informuje Wojciech Kopeć, organizator biegów. - W koło są piękne lasy, przyroda i małe jezioro. Trasa malownicza i z pewnością będzie dobrze oznaczona dla biegaczy. Trzeba będzie pokonać dystans 5 km, przebiec 2 razy dużą pętlę po 1900 m w koło dużego Łowiska z małymi oczkami i raz małą - 1200 m w koło Dużego Łowiska.
Szykujcie się na 26 marca. Zarezerwujcie sobie tę datę w kalendarzu już dziś! Start godzina 12. Godzinę wcześniej zaplanowano bieg dla dzieci.

- Do biegu może zgłosić się dosłownie każdy, kto ukończył 18 lat, a nawet biegacze w wieku 16 lat za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Czekamy zarówno na tych młodszych biegaczy, jak i na tych starszych, dla nich też mamy przewidziane statuetki. Poza tym każdy powalczy indywidualnie o medal do kolekcji. Mamy też klasyfikację zespołową i dla najlepszych 6 zespołów puchary. Mamy nadzieję, że cykl spodoba się i zobaczymy się z zawodnikami na każdym z sześciu biegów. Opłaty startowe są bardzo niskie i wahają się od 20 do 50 zł w zależności od terminu wpłaty przez biegacza - dodaje Wojciech Kopeć.
Aby zaliczyć cały cykl Grand Prix Granicy Warmii i Mazur, trzeba wziąć udział w 4 z 6 biegów, w tym koniecznie trzeba zaliczyć ostatni bieg z cyklu w Nidzicy na dystansie 10 km.

Zgłoszenia na pierwszy bieg przyjmowane są przez stronę www.projektigrzyska.pl. Zgłaszajcie się, macie czas do 21 marca.
mn

Zawody będą odbywały się raz w miesiącu. Organizatorzy przygotowali Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica (26 marca), Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki (23 kwietnia - zapisy tez już trwają - kliknij), Bieg Dąbrówno (28 maja), Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka (25 czerwca), KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek (16 lipca) i MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy (15 października).


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB