Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki

2016-03-04 19:00:00 (ost. akt: 2016-03-04 20:48:20)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Podziel się:

Grand Prix Granicy Warmii i Mazur to cykl sześciu biegów, które odbędą się w sześciu miejscach naszego regionu. Dziś prezentujemy drugi z nich - Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki (23 kwietnia).

Zapisy na Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki (23 kwietnia) już trwają - kliknij). Start i Meta usytuowana jest w Bartbo-Park Rozrywki Aktywnej, dystans 5 - km.
- To będzie trasa crosowa, wymagająca, ale malownicza. Zapewniamy Was, że atrakcji będzie bardzo dużo, więc gwarantujemy, że na nudę na pewno nie będziecie mogli narzekać. Zapraszamy na nasze biegi, medale na was czekają - mówi Wojciech Kopeć, organizator akcji.
Start biegu głównego zaplanowany jest na godz. 13, a ten łatwiejszy dla dzieci na godz. 14. Opłata startowa do 1 kwietnia będzie wynosiła jedyne 20 zł.

Grand Prix Granicy Warmii i Mazur - zawody będą odbywały się raz w miesiącu. Organizatorzy przygotowali Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica (26 marca - zapisy kliknij), Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki (23 kwietnia - zapisy tez już trwają - kliknij), Bieg Dąbrówno (28 maja), Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka (25 czerwca), KormoRun Bieg Pstrąga z Nadleśnictwem Olsztynek (16 lipca) i MTZ BHP Bieg Gregorioviusa z Bankiem Spółdzielczym w Nidzicy (15 października).Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB