Reklama i dystrybucja

2016-03-24 11:40:50 (ost. akt: 2019-06-27 12:15:45)

Podziel się:

„Fit Nie Fat" to bezpłatny magazyn dla mężczyzn i kobiet, którzy lubią aktywność fizyczną i chcą zdrowo żyć. Nasze hasło brzmi: "Wszędzie, aktywnie, zdrowo, na sportowo!" Nasz cel to edukowanie, przekazywanie wiedzy oraz ćwiczenie prozdrowotnych postaw wobec życia, w tym odżywiania się, aktywności fizycznej oraz pozytywnych relacji społecznych opartych na zdrowej, sportowej rywalizacji.

Zachęcamy Państwa, byście do tych zdrowych nawyków namawiali mieszkańców Warmii i Mazur razem z nami. To możliwość promocji Waszej marki w magazynie „Fit Nie Fat” – udział w tworzeniu jedynego na Warmii i Mazurach magazynu dla aktywnych, który skupia się przede wszystkim na zdrowym trybie życia.

Promujmy wspólnie zdrowy styl życia!
Pokażmy, że aktywność to zdrowie.
Razem możemy więcej!

Zapraszam do współpracy!
e-mail: kontakt@fitniefat.pl


Znajdziecie nas też na FB - https://www.facebook.com/FitnieFat

Jeśli jesteście zainteresowani patronatem FIT nie FAT?
Organizujecie projekt i jesteście zainteresowani naszym partnerstwem? Piszcie: kontakt@fitniefat.pl


DYSRTYBUCJA
OLSZTYN
KLUBY FITNES/SIŁOWNIE
Fitness Park, ul. Marka Kotańskiego 2
Klub Motywacji, ul. Pstrowskiego 29/6A
Body Perfect, ul. Kętrzyńskiego 5
Kinetic Fitness Club, ul. Piłsudskiego 44a/Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26
Fit Perfect, ul. Grabowskiego 18
KG Gym, ul. Dolna 16
Fitnesska, Burskiego 1, Olsztyn
FitFuture.pl Studio Treningu EMS Olsztyn, Wyzwolenia 19

BASENY
Piłsudskiego 68 B, Aquasfera
ul. Bydgoska 33, BASEN OSW
ul. Głowackiego 27, Basen OSIR
ul. Mariańska 1, Basen OSiR
ul. Tuwima 9, Pływalnia Uniwersytecka

CRS Ukiel, ul. Kapitańska 23
EkoSklep, Ratuszowa 7
Warmia Towers, ul. Barczewskiego 12
Koemi, 11 Listopada 7
Coctail Bar Złoty Klucz, ul. 11 Listopada 5
Doktor Fit - Aura, ul. Piłsudskiego 16, Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26
Polkard, ul. Jaroszyka 3
Polmed, Wyszyńskiego 5 B
Biuro Ogłoszeń Gazety Olsztyńskiej, ul. Partyzantów 71
Poradnia dietetycza Mój Dietetyk, ul. Mickiewicza 4/315
Poradnia Medycyny Żywienia, Natalia Ulewicz, ul. Heweliusza 2/2
Poradnia Dietetyczna "Magia Diety" Olsztyn, ul. Kościuszki 92/35
Poradnia Tomasza Chudzińskiego, dietetyka klinicznego, Ul. Towarowa 13/8
Awangarda Bis (Targ Rybny)
Warmiński Zakątek (Klewki)
Informacja Kulturalna MOK, ul. Dąbrowszczaków
Hotel HP Park (al. Warszawska)
Hotel Dyplomat (ul. Dąbrowszczaków)
Hotel Omega (ul. Sielska 4a)
Restauracja Prosta 38 (Stare Miasto)
Restauracja Staromiejska
Highlander Whisky Bar (Stare Miasto 29/32)
Browar Warmia (Nowowiejskiego 15)
Kormoran Tor Kartingowy (ul. Sprzętowa 6)
Restauracja Casablanca (ul. Zamkowa)
Restauracja Gardenia
Kawiarnia Na Walizkach (Stare Miasto)
Kawiarnia House Cafe (Stare Miasto)
Kawiarnia Moja (ul. Dąbrowszczaków)
Grill Bałkański (ul. Prosta)
Siódme Niebo (gabinet kosmetyczny, Curie Skłodowskiej)
Przychodnia Akceson
Bioenergioterapia Jan Pawlik
Przychodnia Dajtki
Bogdan Kibiła - gabinet, ul. Kopernika 1
"Pan Hilary: Salon Optyczny, ul. Dąbrowszczaków
Onkolodzy "Kopernik", ul. Kopernika'Przychodnia dr Kula, dr Hosaja, dr Kozak, Partyzantów
Klinika Medyczba S.Szymański, Hallera 4b
Przychodnia Binpol, Partyzantów
Centrum Diagnostyki Piersi
Salon Optyczny Bożena Ławrynowicz

UCZELNIE
Biblioteka UWM, ul. Oczapowskiego 12 b
OSW Olsztyn, ul. Bydgoska 33

INSTYTUCJE
OLSZTYN
al. Piłsudskiego 7/9, Urząd Wojewódzki
plac Jana Pawła II, Urząd Miasta
plac Bema 5, Starostwo Powiatowe
Emilii Plater 1, Urząd Marszałkowski (od strony sądu)
Miejska Informacja Turystyczna
stary ratusz


A także dystrybucja z ręki podczas wybranych imprez i akcji sportowo-rekreacyjnych.


listopad-grudzień 2018:
- OTWÓRZ
O błonniku słyszał niemalże każdy, możemy o nim przeczytać w praktycznie
każdym czasopiśmie na temat zdrowego odżywiania, w każdym internetowym portalu, a także w wielu popularnych blogach. Czy nam szkodzi? Odwodnienie to jeden z najczęstszych problemów jaki zauważam u swoich pacjentów. Szczególnie zimą mamy bardzo duży problem z piciem odpowiedniej ilości wody. To jedna z najstarszych kasz, która wraca do łask dzięki wartościowym składnikom w niej zawartym. Kasza jaglana coraz częściej gości na naszych talerzach. Dynia zawiera niezbędne witaminy i składniki mineralne. Doceń ją i włącz do codziennego jadłospisu. Na okładce Aleksandra Krzan, trenerka z Olsztyna.


wrzesień-październik 2018:
- OTWÓRZ
Nie bój się słodkości, zwłaszcza gdy są fit! W numerze przepisy Michała i Asi na czekoladę w tej zdrowszej wersji. W dzisiejszych czasach możemy zaobserwować pewien kult smukłej sylwetki. Nawet kobiety w ciąży mocno dbają o niezbyt duży nadbagaż kilogramów, ćwiczą w ciąży i tuż po porodzie, by szybko wrócić do formy. O tym też piszemy w magazynie. Masz chorą tarczycę? Sprawdź jak powinna wyglądać Twoja dieta. Tu także przepisy na dania z cukinią. Namawiamy też do trenigów - biegów czy jogi. Na okładce Katarzyna Dziurska, pochodząca z Nidzicy supermotywatoroka roku, fialistka Tańca z Gwiazdami.


lipiec-sierpień 2018:
 - OTWÓRZ
Zapraszamy na wydarzenie: Już po raz trzeci zapraszamy
was na Aktywne Pożegnanie Wakacji z "Fit nie Fat" w Olsztynie. Przybywajcie całymi rodzinami do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w sobotę, 25 sierpnia! Spotykamy się na boisku do koszykówki przy plaży
miejskiej. Start o godz. 11! Sprawimy, by ostatnia sobota wakacji minęła w niezwykłej atmosferze. Będzie aktywnie i zdrowo! To będzie mega odlotowa zabawa na świeżym powietrzu, więc musicie tu być! Będą konkursy i zabawy sportowe. Zapewnimy maraton zumby, który będzie miał charakter
charytatywny. Wasze datki trafią do potrzebujących dzieci. To nie koniec aktywnych atrakcji. Dla maluchów też je przygotowaliśmy. Będzie strefa aktywności, animacje, nie zabraknie też dmuchańców. Gotowi na porządną dawkę aktywności?


maj-czerwiec 2018:
- OTWÓRZ
W numerze: Namawiamy was do aktywności, czy to na powietrzu, czy w fitness clubach. Możliwości jest wiele. Wystarczy tylko chcieć. Nie brakuje też porad dietetycznych, gotowych przepisów fit - gwarantujemy będzie smacznie i kolorowo na talerzu. W magazynie także informacje o wydarzeniach, w których warto wziąć udział. Nie zapomnijcie zaglądać na naszą stronę fitniefat.pl czy na profil na FB. Szukamy osób, które swoją postawą zmotywują innych. Z chęcią opiszemy ich historię. Piszcie do nas!


marzec-kwecień 2018:
- OTWÓRZ
W numerze: My gwarantujemy, że dobrych porad w naszym magazynie nie zabraknie. Namawiamy was do aktywności, czy to na powietrzu, czy w fitness clubach. Możliwości jest wiele. Wystarczy tylko chcieć. Może spodoba wam się trening EMS? O nim przeczytacie na str. 21. A może wybierzecie bieganie? Paweł Pszczółkowski wie jak zarazić joggingiem (str. 19). Zwróćcie też uwagę na dietę. Nasi eksperci przygotowali dla was dawkę porad dietetycznych. O tym jak korzystać z dobrodziejstw nowalijek dowiecie się czytając tekst na str. 4. Czy można wesprzeć tarczycę naturalnie? Odpowiedź na str. 6. Muffinki to świetna propozycja do pracy. Przepisy na str. 10. Czym są wlewy witaminowe? Wskazówki znajdziecie na str. 9. W magazynie także informacje o wydarzeniach, w których warto wziąć udział. Nie zapomnijcie zaglądać na naszą stronę fitniefat.pl czy na profil na FB. Szukamy osób, które swoją postawą zmotywują innych. Z chęcią opiszemy ich historię. Piszcie do nas!


wydanie specjalne luty 2018:
- OTWÓRZ
W numerze: Oddajemy w wasze ręce specjalne wydanie naszego magazynu. Tym razem „Fit nie Fat” wraz z „Gazetą Olsztyńską” wspiera sportowców z Warmii i Mazur. Za nami już głosowanie w 57. Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Laureatów poznaliśmy 10 lutego podczas Balu Sportu i Biznesu. Wszystkim sportowcom, amatorom i zawodowcom, jesteśmy wdzięczni za trud i emocje, które towarzyszyły nam w trakcie ich rywalizacji sportowych. Chcecie sobie przypomnieć, co się wydarzyło w 2017 roku? Przeczytajcie naszą kronikę sportową, a w niej miesiąc po miesiącu wspominamy to, czym się emocjonowaliśmy. Oczywiście, w magazynie nie brakuje porad naszych ekspertów. O tym jak przygotować smaczne i zdrowe dania na śniadanie, dowiecie się czytając tekst na str. 8. Ten materiał z pewnością się przyda osobą aktywnym. Co jeść przed i po treningu? Odpowiedź na str. 4. Jak sądzicie, czy przy zrzucaniu zbędnych kilogramów, ważna jest nasza psychika? Wskazówki znajdziecie w naszej gazecie, a udziela je sam Jakub B. Bączek. W 2014 roku na jego szyi zawisł złoty medal siatkarskich mistrzostw świata, ponieważ był trenerem mentalnym siatkarzy Antigi. To nie wszystko. Tu także dwaj panowie, dla których Ironman nie jest straszny. Rozmowy – str. 14-15.


styczeń-luty 2018:
 - OTWÓRZ
W numerze: Bez zdrowia ani rusz, dlatego dobre zdrowie to najlepsza inwestycja w przyszłość. Jak o nie zadbać? Najlepiej zacząć od swoich nawyków żywieniowych. Wymówki: „Nie mam czasu na dietę”, „Zdrowe odżywianie jest kosztowne”, „Moja waga i tak nie spada” - brzmią znajomo? Mówimy im zdecydowanie dość! Wszystko można przezwyciężyć. Nie wiesz jak? Podpowiedzą ci nasi eksperci. O tym jak przygotować smaczne i zdrowe dania do pracy dowiecie się czytając tekst na str. 6. Czy rezygnacja z mięsa może wpłynąć na nasze zdrowie? Odpowiedź na str. 4. Karnawał trwa, więc warto zaskoczyć gości fitowymi przekąskami. Z pewnością się przydadzą nasze propozycje ze str. 10. Sądzicie, że w Olsztynie nie ma miejsc dla aktywnych? Mylicie się! Wskazówki znajdziecie w naszym magazynie, ale także na naszej stronie fitniefat.pl czy na profilu na FB. Wiadomo, że zdrowe nawyki najlepiej wdrażać od najmłodszych lat. Może wasz maluch pokocha CrossFit (str. 12)? Dołączcie do naszego grona aktywnie zakręconych, bo nic nie łączy tak skuteczne jak wspólna pasja. Szukamy osób, które swoją postawą zmotywują innych do zmian – po metamorfozach, aktywnych, z pasją do zdrowego gotowania. Z chęcią opiszemy ich historię. Piszcie do nas!


listopad-grudzień 2017:
 - OTWÓRZ
W numerze: „Jak wzmocnić odporność?“ – pytanie to zdaje się być jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz w przeglądarkach internetowych jesienią i zimą. Mając na uwadze fakt, że odporność należy wzmacniać cały rok, a nie tylko sezonowo, przygotowałem kilka prostych sposobów, by tego dokonać – zapewnia Tomasz Chudziński, dietetyk kliniczny. Doceń dynię i włącz ją do codziennego jadłospisu. Może serwować ją na różne sposoby – na wytrawnie i na słodko! To doskonały sposób, by dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin i składników mineralnych! Ruch to życie. Możliwość poruszania się
sprawia, że żyjemy. Nie ma co do tego wątpliwości. Czy możemy też pokusić się o stwierdzenie, że ruch to zdrowie? O tym wszystkim rozmawiamy z naszymi ekspertami!


wrzesień-październik 2017:
 - OTWÓRZ
W numerze: Zacznijcie działać! Pomocne będą porady naszych dietetyków. O walorach odżywczych pomidora dowiecie się czytając tekst na str. 4. Tam też przepisy w roli głównej z tym czerwonym warzywem. Sądzicie, że dieta to spory wydatek? Mylicie się! Udowodni to nasz ekspert. Przekonacie się, że zjecie zdrowo już za 20 zł dziennie. A jak to jest z tym tłuszczem? Bać się go czy też nie? Odpowiedź znajdziecie na str. 8 . Tyle w skrócie o diecie. Nie zapomnieliśmy też o treningu. O tym, że zumba rozpala zmysły i modeluje sylwetkę opowiedzą bohaterzy naszej okładki. Dla nich to pasja, którą chcą się podzielić razem z wami. Pracujecie przy biurku? Nie zapominajcie o chwili dla siebie. Kilka ćwiczeń rozrusza cialo i poprawi pracę waszego mózgu (str.18 ). Od dawien dawna wiadomo, że ruch jest ważny od najmłodszych lat. Może wasz maluch pokocha zajęcia gimnastyki (str. 16)? Zacznijcie lub też kontynuujcie przygodę ze zdrowym stylem życia! My wam w tym pomożemy!


lipiec-sierpień 2017:
- OTWÓRZ
W numerze: Już są! Upragnione wakacje! Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Wyjdźcie z domu i cieszcie się każdą aktywnością! Robić możecie naprawdę wiele. Nieważne, czy pobiegacie, pojeździcie na rowerze, popływacie w naszych jeziorach czy zrobicie trening w fitness klubie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujcie z aktywności fizycznej. Wakacyjne miesiące sprzyjają odchudzaniu i kontrolowaniu wagi. To okazja, by zgubić kilka kilogramów i spalić zbędną tkankę tłuszczową. W swojej diecie postawcie na świeże warzywa i owoce. Są one niskokaloryczne, zawierają sporo wartości odżywczych. Pijcie też dużo wody! Minimum 1,5 litra wody dziennie, a w upalne dni nawet więcej. Ona również wspomaga odchudzanie. Zrezygnujcie z cukru i słodyczy. Osłodzić sobie życie możecie innymi sposobami. Jakimi? O tym przeczytacie na str. 4. Lato to przede wszystkim czas urlopów i relaksu. Dziś chcemy wam pokazać, że aktywnym można też być podczas wakacyjnych wojaży. Nasze bohaterki przekonają was jak atrakcyjne może być zwiedzanie i bieganie. Miłka Wasiak zachęca do startowania w biegu zagranicznym w kraju, który chcecie zwiedzić. Natomiast Agnieszka Rogulska-Słomińska opowiedziała nam o swojej podróży do Iten: mekki biegów długodystansowych (str.8-9). A co wziąć do jedzenie na podróż. O tym przeczytacie na str. 10. Bądźcie Fit nie Fat w wakacje!


maj-czerwiec 2017:
- OTWÓRZ
W numerze: Koniec z leniuchowaniem, czas ruszyć się z kanapy! Okazją do tego będą aktywne imprezy w Olsztynie. Sprawdź jakie! Masz ochotę na grilla? Proponujemy zdrowe przepisy! W numerze też o tym, dlaczego jeść jabłka. Nawodnij organizm i przekonaj się, jak wygląda trening przyszłości!


marzec-kwiecień 2017:
 - OTWÓRZ
W numerze:Kolejne wydanie naszego magazynu oddajemy w wasze ręce! Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc namawiamy was do aktywności na powietrzu. Robić możecie wiele. Biegać, jeździć na rolkach, rowerem,
maszerować czy chodzić z  kijkami po naszych olsztyńskich ścieżkach. O  tym przeczytacie na str. 13. Drogie panie, może zdecydujecie się na pole dance? Te zajęcia spowodują, że pozbędzie się tłuszczyku, wasza sylwetka się wysmukli i z pewnością nabierzecie pewności siebie. Zajrzyjcie na str. 15. Zwróćcie też uwagę na dietę. Nasi eksperci przygotowali dla was dawkę porad dietetycznych.


grudzień 2016:
- OTWÓRZ
W numerze: Fit święta i sylwester? Oczywiście! U nas znajdziesz przepisy i porady dietetyków - str. 3-8. O kondycję zadba Marta, która proponuje trening przed wypadem na stok - str. 14-15. Tęsknisz za wodą? Okazuje się, że aquafitness jest lepszy niż ten w klubowej sali - str. 9. Przeczytaj także o naszym okładkowym bohaterze. Kim jest Przemek Opalach? Zajrzyj na str. 10. O treningu funkcjonalnym przeczytasz na str. 17. Zapraszamy do lektury!


październik 2016:
- OTWÓRZ
W numerze: Zadaj sobie pytanie, na czym Ci zależy. Określ sobie cel i dąż do doskonałości. Tą osiągniesz dzięki wytrwałości i pasji, bo zdrowym stylem życia można się zafiksować. Do dzieła. Przepisy fit znajdziesz na str. 5 i 7, a o kondycję zadbasz z naszymi trenerkami – Martą, która namawia na trening ze sztangami (str. 15), i Patrycją – podpowiada, jak ujędrnić pośladki (str. 17). Chcesz sprawdzić, w jakiej kondycji jest twój organizm? Wystarczy tylko kropla krwi. Zajrzyj też na str. 20. Zapraszamy do lektury!


sierpień 2016:
- OTWÓRZ
W numerze: Oddajemy kolejny numer „Fit Nie Fat" w Wasze ręce. Liczymy na to, że każdy znajdzie w nim motywację do tego, by zdrowo się odżywiać i być aktywnym na co dzień. Piszemy o tym, czym są otręby, zachęcamy do jazdy na rolkach i nartorolkach. Znajdziecie też przepisy na śniadania fit i informacje o witaminie D3. Przeczytacie też relację naszego redakcyjnego kolegi z siłowni oraz poćwiczycie wspólnie z Olą Żelazo, naszą bohaterką z okładki! Zapraszamy do lektury!


czerwiec 2016:
- OTWÓRZ
W numerze: Wiemy, że jesteście aktywni! Daliście temu dowód 5 czerwca w parku Kusocińskiego w Olsztynie. A to za sprawą Pikniku Rodzinnego organizowanego przez „Fit Nie Fat”, „Naszego Olsztyniaka”, „Gazetę Olsztyńską” i Fundację „Przyszłość dla Dzieci”. Zdjęcia z imprezy macie okazję zobaczyć w tym numerze gazety. Tu także smaczne przepisy na grilla, a także z truskawką w roli głównej. Trenujecie? Też musicie dobrze się odżywiać. Nasz dietetyk radzi, co jeść przed i po treningu. Nie zapominajcie o ruchu. W poszukiwaniu aktywności pomocna będzie także nasza Gazeta, wiec zapraszamy do lektury!


kwiecień 2016:
- OTWÓRZ
W numerze: Pamiętaj, że dzień trzeba zacząć od śniadania, które da Ci energii na kolejne godziny. Kolejnye posiłki - obiad i kolacja też muszą być fit, więc u nas znajdziecie przepisy. Warto też skorzystać z trików, które przyspieszą twoją przemianę materii. O tym na str. 4. Jesteś kobietą o typie sylwetki jabłko? Zajrzyj na str. 18. Tam znajdziesz trening, który powinnaś wykonać przynajmniej trzy razy w tygodniu. Szybko zauważysz jak zmienia się twoje ciało. Dla osób, które podczas treningu chcą się także dobrze bawić, polecam materiał ze str. 24. Tam propozycje, które powinny przypaść do gustu. Poznaj też ludzi, którzy w aktywności znaleźli pasję. Ważne jest również przekonanie, że cel, który sobie stawiasz, jest do osiągnięcia. Brakuje ci motywacji? Pomocne będzie wsparcie naszej okładkowej bohaterki Natalii Gackiej. Zapraszamy do lektury!


luty 2016:
- OTWÓRZ
W numerze: Na pierwszym miejscu jest aktywność. Mniej cukru, soli i tłuszczu, więcej błonnika, czyli warzyw i owoców oraz produktów zbożowych. Mamy nową piramidę zdrowego żywienia. Sprawdź ją! Brakuje Ci czasu i zapominasz o jedzeniu? Pewnie wybierasz drogę na skróty, sięgając po słodkie lub słone przekąski. O tym jak przygotować zdrowy, szybki i wartościowy posiłek do pracy, radzi dietetyk. W numerze także kronika sportowa, czyli najważniejsze wydarzenia 2015 roku. To bardzo kobieca sylwetka, na widok której mężczyźni mają maślane oczy. Gruszki cechują się wąską talią, krągłymi biodrami oraz pośladkami. Iloraz obwodów talii i bioder jest mniejszy niż 0,8. Jak panie o tej sylwetce powinny ćwiczyć? Radzi Ola Żelazo, instruktorka fitness.


czerwiec 2015:
- OTWÓRZ
W numerze: Poznajcie egzotyczną gruszkę. Na ostro w guacamole, na słodko w musie kakaowym, na słono jako pasta kanapkowa... Awokado daje nam wiele możliwości kulinarnych, a przy tym jest bardzo zdrowe! FIT znaczy smacznie - zobaczcie nasze przepisy. Chcecie popracować nad swoją sylwetką? Nie ma problemu! Pomogą wam w tym trenerzy personalni z olsztyńskich siłowni. Stare jak świat przysłowie mówi „Ruch to zdrowie”. Jego aktualność, podobnie jak innych powiedzeń przekazywanych sobie z pokolenia na pokolenie, nie straciło na znaczeniu, ale wymaga już korekty. Zdrowie to ruch, ale i też właściwa dieta. Dopiero oba te czynniki, bezgranicznie zależne od siebie, decydują o naszym zdrowiu. Jest to styl życia, od którego, jak głoszą naukowcy, aż w 50 procentach zależy nasze zdrowe funkcjonowanie.


marzec 2015:
 - OTWÓRZ
W numerze: Co drugi Polak ma nadwagę i zarazem co drugi stara się kontrolować, ograniczać ilość spożywanego jedzenia. Tak przynajmniej wynika z sondażu przeprowadzonego przez CBOS. Stosujemy diety, ćwiczymy, ale nie zawsze udaje nam się osiągnąć wymarzony rezultat. Odchudzanie bowiem zaczyna się w głowie. Na początek zadajmy sobie pytanie, dlaczego mamy nadwagę, skąd się biorą nasze problemy: czy musimy wyłączyć z diety produkty, przez które gromadzimy tłuszczyk, czy też chodzi o nasze emocje. Wiele osób w stresie zagląda do lodówki. Pamiętajmy też, że nieodłącznym etapem odchudzania nie jest tylko zmiana odżywiania, ale też sport. Nie zapominajmy o aktywności. Pamiętajcie, że jedzenie fit naprawdę może być pyszne i kolorowe, a ćwiczenia dopasowane do naszej formy. Wystarczy tylko wszystko przemyśleć, a czasem podpytać ekspertów. Z pewnością pomocna też będzie nasza gazeta.


Komentarze (9)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. 1 #3103660 | 37.19.*.* 26 lip 2022 09:18

  555

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. 1 #3103657 | 37.19.*.* 26 lip 2022 09:18

  555

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. 1 #3103655 | 37.19.*.* 26 lip 2022 09:18

  555

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. 1 #3103652 | 37.19.*.* 26 lip 2022 09:17

  555

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. 1 #3103645 | 37.19.*.* 26 lip 2022 09:00

  555

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (9)