Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki i piknik rodzinny

2016-04-04 10:28:29 (ost. akt: 2016-04-04 11:01:37)

Podziel się:

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejny bieg z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki. Przygotowujecie się?

Start i meta będą w Bartbo - Parku Rozrywki Aktywnej, dalsza część trasy poprowadzi przez przepiękne lasy Nadleśnictwa Nowe Ramuki.
- Trasa jest całkowicie crossowa, a pierwszy i ostatni kilometr są bardzo ciężkie i porównywalne do biegu górskiego - informują organizatorzy.
Do tej pory do startu zapisało się 120 zawodników, ale lista jest nadal otwarta.
Zapisz się już dzisiaj na Bieg Bartbo z Nadleśnictwem Nowe Ramuki i przeżyj niezwykły bieg - kliknij.

Bieg w pigułce
23 kwietnia (sobota), teren Bartbo Parku Rozrywki Aktywnej
Start biegu dla dzieci - godz.14
Start biegu głównego - godz.13
dystans 5km (przełaj)
Przebieg trasy: Jedna duża pętla 5 kilometrowa. Start/Meta na terenie Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo.
Trasa szutrowa (drogi leśne, piaskowe i trawiaste),
Limit czasu: dla 5 km wynosi 1 godz. (powyżej limitu czasu zawodnicy nie będą klasyfikowani).
Zgłoszenia przyjmowane są przez internet do 18 kwietnia do godz. 23.59 lub do dnia, w którym zapisy zostaną zakończone lub w dniu biegu do godz. 12.45
Opłata startowa.


UWAGA, sam bieg to nie wszystko! Tego dnia w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach nikt nudzić się nie będzie. Tu także odbędzie się piknik rodzinny.
— To impreza charytatywna, podczas której można świetnie się bawić i przy okazji pomóc chorym dzieciom — wyjaśnia Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzający Fundacją „Przyszłość dla Dzieci”. — Już piąty raz wspólnie z Parkiem Rozrywki Aktywnej Bartbo zapraszamy mieszkańców Olsztyna, okolic oraz przyjezdnych gości do wspólnej zabawy. Uczestnicy pikniku korzystają z wielu atrakcji. A to wszystko za symboliczny wrzut do puszki!
Żeby bawić się na majówce, wystarczy wrzucić do puszki wolontariusza minimum 5 zł. — Dzieci oczywiście wchodzą za darmo — mówi szefowa Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Jakie atrakcje czekają na uczestników charytatywnego pikniku? — Zjazd kolejką tyrolską o długości 130 metrów, quady, segwaye i cała masa kolorowych dmuchańców, zjeżdżalnie dla dzieci, zamki i trampoliny do skakania i wiele innych — wymienia Przemysław Pichalski, prezes zarządu Bartbo.
Dorośli mogą liczyć na porządną dawkę emocji podczas zabawy w parku liniowym. Najmłodszych z pewnością ucieszą zabawy w kolorowych kulkach i na placu zabaw. Do tańca porwą wszystkich zespoły Guzik i The Dmoks. Więcej - kliknij!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. biegacz pospolity #2219084 | 94.254.*.* 7 kwi 2017 22:54

    23 to jest maraton i 10 oshee ale w Warszawie. Nikt powazny nie wystąpi w tym biegu.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz