Olsztynianie są aktywni, czyli trening na plaży miejskiej

2016-04-16 13:37:26 (ost. akt: 2016-04-16 13:53:23)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Akcja "Odchudzamy Olsztyniaków" trwa. Tym razem zajęcia odbyły się na powietrzu. Plażę miejską opanował trening funkcjonalny!

Były przysiady, deska, pajacyki, ćwiczenia na nogi, pośladki i uda. Z pewnością nikt z uczestników zajęć się nie nudził. Patrycja i Arek, instruktorzy z Body Perfect o to zadbali. Na początek była rozgrzewka. Wszystkie mięśnie trzeba było rozruszać przed wysiłkiem. Po niej przyszedł czas na ćwiczenia z elementami treningu funkcjonalnego i obwodowo-siłowego.
- Każde ćwiczenia wykonywaliśmy na czas i w tempie, pot popłynął po plecach - mówi jedna z uczestniczek. - Liczyła się też precyzja, wszystko trzeba było wykonać dokładnie. Na szczęście wstałam po zrobionych ćwiczeniach i jestem z siebie dumna, że nie poddałam się w połowie.
Zajęcia plenerowe odbywały się przy dynamicznej muzyce. Ona, jak i trenerzy motywowali uczestników do działania. Na koniec wszyscy, mimo wysiłku, uśmiechali się. To efekt działania endorfin, hormonu szczęścia. Wy też tak możecie się czuć! Zapiszcie się do akcji "Odchudzamy Olsztyniaków". Szczegóły: www.bodyperfect.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB