Vital Sport Arena w Ostródzie. Święto dla aktywnych

2016-06-16 11:55:33 (ost. akt: 2016-06-16 12:13:49)

Autor zdjęcia: mat. Vital Sport Arena

Podziel się:

Już 17-18 września centrum Expo Mazury zamieni się w sportową arenę. W Ostródzie spotkają się profesjonaliści branży fitness, sportowcy oraz miłośnicy aktywnego stylu życia.

Targi Vital Sport Arena będą okazją do zapoznania się z pełną ofertą rynku fitness, klubów i siłowni, akcesoriów, sprzętu sportowego, suplementacji oraz odżywek. Event to nie tylko prezentacje wystawców, ale też atrakcyjny program imprez towarzyszących. Tysiące lat temu najwięksi sportowcy spotykali się w Olimpii, teraz prawdziwe święto sportu odbywa się w Ostródzie Cenisz aktywny tryb życia? Musisz tu być!

- Dla fanów mocnych wrażeń zostaną zorganizowane zawody Cross Arena. Mierzymy wysoko, więc podczas Targów Vital Sport Arena odbędzie się też maraton Jumpingu. Powszechnie wiadomo, że pozytywna energia zaklęta jest w tańcu, dlatego naszych gości zaprosimy na zajęcia Salsation. Nie zapomnimy o nienagannym wyglądzie, sport też może być fashion, dlatego zorganizujemy też pokaz mody sportowej. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to świetna okazja do zdobycia fachowej wiedzy, nawiązania branżowych kontaktów i wymiany doświadczeń podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych. Zadbaj o swoją kondycję - uwolnij endorfiny! - zachęcają organizatorzy.

Gościem specjalnym będzie Jacek Bilczyński, który poprowadzi warsztaty i szkolenia.To promotor zdrowego stylu życia, trener i dietetyk gwiazd oraz sportowców. Z wykształcenia dietetyk oraz fizjoterapeuta, absolwent katowickiego AWFu.
Szczegóły: www.vitalsportarena.pl


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB