Lubisz aktywność? Wybierz się na targi Vital Sport Arena. PROGRAM

2016-08-29 10:58:45 (ost. akt: 2016-08-29 12:32:36)

Autor zdjęcia: mat. organizatora/Vital Sport Arena

Podziel się:

Myślicie, że schyłek lata musi być nudny? Wręcz przeciwnie! We wrześniu w Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się jedna z największych imprez sportowych w regionie – Targi Vital Sport Arena. W trakcie eventu zaplanowano Zawody Mazury Team Challenge, Maraton Jumpingu, zajęcia Salsation i Zumby, pokaz kulturystyczny oraz wiele innych atrakcji. Gwiazdą targów będzie Jacek Bilczyński.

Ten weekend należy do aktywnych! 17-18 września w Expo Mazury odbędą się Targi Vital Sport Arena. Jest to projekt adresowany do profesjonalistów branży fitness, sportowców oraz miłośników aktywnego stylu życia. Targi na Mazurach to jedyna tego typu impreza w regionie. W evencie udział wezmą m.in. sportowcy i trenerzy, dietetycy i masażyści.

- Dla fanów mocnych wrażeń zostaną zorganizowane zawody Mazury Team Challange. Mierzymy wysoko, więc podczas Targów Vital Sport Arena odbędzie się też Maraton Jumpingu. Powszechnie wiadomo, że pozytywna energia zaklęta jest w tańcu, dlatego naszych gości zaprosimy na zajęcia Salsation. Nie zapomnimy o nienagannym wyglądzie, sport też może być fashion, dlatego zorganizujemy pokaz mody sportowej. Gwiazdą targów będzie Jacek Bilczyński, który poprowadzi warsztaty i szkolenia - zapowiadają organizatorzy.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu to świetna okazja do zdobycia fachowej wiedzy, nawiązania branżowych kontaktów i wymiany doświadczeń podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych. Zadbaj o swoją kondycję – uwolnij endorfiny! Bilety - 10 zł.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB