Makijaż permanentny to wielka wygoda

2016-09-07 12:28:17 (ost. akt: 2016-09-07 13:26:57) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

dorota gil

dorota gil

Autor zdjęcia: mat. reklamowy

Wyobraź sobie intensywny trening, litry wylanego potu, bieganie, jazda na rowerze, pływanie w basenie. Która z nas nie chciałaby mimo wysiłku wyglądać zawsze dobrze? Mieć pięknie podkreślone usta, brwi, rzęsy? Pytanie retoryczne – każda !!!

Idealnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny – szczególnie dedykowany dla Pań aktywnych, żyjących pełnią życia, które mogą mieć mniej czasu na codzienne zabiegi pielęgnujące i podkreślające naturalne piękno.
- Celem makijażu permanentnego jest podkreślenie piękna każdej z nas lub korygowanie ewentualnych makamentów – uważa Dorota Gil-Kowalska, wicemistrzyni Polski w makijażu permanentnym, właściciel Hedene Studio Kosmetyczne z Olsztyna. - Zabieg pomaga skorygować kształt brwi, gdy są słabe lub nieregularne, ust, by zaznaczyć ich kontur oraz podkreślić wyraz oczu - "kreską" na dolnej i/lub górnej powiece. Stosuje się go także przy likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry, np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrane do koloru skóry.

- Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry od 1do 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony lub można zdecydować się na coś nowego. Na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek. W ciągu kilku dni po zabiegu makijaż ulega rozjaśnieniu i dlatego potrzebne jest jego uzupełnienie - korekta. Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny - linergistkę.

Makijaż wykonany przez doświadczoną i dobrze wyszkoloną linergistykę będzie zawsze dobrze wyglądał, ułatwi nam codzienną pracę, będzie budził podziw i zainteresowanie – dodaje nasz ekspert Dorota Gil-Kowalska. Nawet po intensywnym treningu. A przecież ważne jest to jak się ze sobą czujemy w każdej sytuacji.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB