Aktywnie w Ostródzie, czyli targi Vital Sport Arena

2016-09-17 15:36:07 (ost. akt: 2016-09-18 10:04:50)

Podziel się:

To święto aktywności na Mazurach! W sobotę w Expo Mazury w Ostródzie wystartowały targi Vital Sport Arena, największa impreza tego typu w naszym regionie! W niedzielę będzie druga dawka endorfin!

Lubicie aktywność? Ta impreza jest właśnie dla Was. Za nami pierwszy dzień targów Vital Sport Arena. Dziś wszyscy, którzy odwiedzili Expo Mazury w Ostródzie z pewnością mieli aktywną sobotę. Były zajęcia fitness, treningi dla chętnych, zumba, jumping i wyzwania dla tych, którzy lubią siłownię. Pot z pewnością popłynął. Oprócz typowych zajęć chętni mogli porozmawiać z ekspertami. Specjalistów pytać można było o wszystko - od diety po sposoby na budowanie kondycji i mięśni. Można było też wypróbować specyfiki ze zdrowej żywności.

Dla fanów mocnych wrażeń organizatorzy zorganizowali zawody Mazury Team Challange. Trwają one dwa dni, więc warto w niedzielę przyjść i pokibicować kolejnym zawodnikom. Gwiazdą targów jest Jacek Bilczyński, dietetyk i trener personalny, który dziś poprowadził warsztaty żywieniowe, a w niedzielę zaprasza was na trening. Będzie się z pewnością działo! Zadbajcie o swoją kondycję – uwolnijcie endorfiny! Cenicie aktywny styl życia? Musicie w niedzielę tu być! Impreza rozpoczyna sie o godz. 10. Bilety - 10 zł.


Program targów - niedziela

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB