100 dni do zmiany, czyli dieta i trening gratis

2016-12-16 19:36:39 (ost. akt: 2016-12-16 20:22:22)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Podziel się:

"Pokaż mi progres" to nowa akcja dla tych, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i pokochać aktywność. To szansa, by się zmienić - zrzucić zbędne kilogramy, popracować na sylwetką. Dołącz do niej i ciesz się nowym wyglądem i lepszym samopoczuciem!

- Cała akcja będzie trwała 100 dni. To całkowity czas na zmiany - mówi Mateusz Wilczyński, jeden z organizatorów akcji. - Wylosowaliśmy już 6 osób, które będziemy prowadzić on-line oraz stacjonarnie w zakresie diety i treningów personalnych oraz suplementacji. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc mamy niespodziankę. Postanowiliśmy dobrać jeszcze 2 osoby do treningów stacjonarnych w Olsztynie!

Co trzeba zrobić, by dołączyć do akcji? Wystarczy wejść na fanpage akcji na Facebooku - kliknij, tam zapoznać się z zasadami i wykonać wszystkie zadania. Macie czas do 24 grudnia.

- Jedna z wybranych osób dodatkowo otrzyma darmowy 100-dniowy catering od FIt King Catering z Olsztyna.Tu ważna będzie liczba lajków - przekonuje Piotr Wojciechowski, organizator akcji i dodaje: - Ale to nie wszystko. Wybierzemy też 5 osób do darmowych konsultacji online, a chętni mogą być z Polski. Bądźcie z nami! Dołączcie do akcji!

Szczęśliwcy, którzy zostaną wybrani do metamorfozy zaczną swoją zmianę na początku stycznia. Wówczas otrzymają plan dietetyczny i treningowy. Aby zmieniać i inspirować kogoś, Mateusz i Piotrek pokazali, że sami panują nad swoją sylwetką i potrafią ją zmienić w krótkim czasie, więc warto im zaufać.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB