Sport dał mi odwagę, by spełniać swoje marzenia

2016-12-27 12:05:40 (ost. akt: 2017-01-11 09:36:00)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Podziel się:

Aktywność fizyczna, podróże i poznawanie nowych kultur to moje pasje. Dlatego większość moich marzeń dotyczy właśnie nich. Od dawna marzyłam o tym, by wziąć udział w międzynarodowym projekcie dotyczącym zdrowego stylu życia. I to marzenie zrealizowałam w listopadzie tego roku — mówi Miłka Wasiak.

— Gdy natknęłam się na informację o projekcie "Active for health", który miał odbyć się w Grecji, bez wahania wysłałam swoją aplikację — opowiada Miłka Wasiak. — Nie tylko dlatego, że był związany z tematyką, którą się interesuję, ale także ze względu na to, iż miał odbyć się w Grecji, która była na mojej liście miejsc do odwiedzenia. Opisałam swój dotychczasowy udział w projektach i szkoleniach międzynarodowych, swoją pasję, moją działalność na Facebooku. Nie kryłam wzruszenia, gdy okazało się, że wybrano mnie spośród ponad 100 zgłoszeń. Po raz kolejny przekonałam się, że warto walczyć o swoje marzenia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Aniolek #2144182 | 31.0.*.* 27 gru 2016 16:47

    Przyjemnie się robi, gdy z natłoku szaleju politycznego przebijają się informacje o ludziach naprawdę pozytywnie zakręconych. Bardzo cieszy mnie fakt, że mogę poczytać o kolejnej osobie z naszego województwa, która wybija się w Świat. Poza tym w zdrowym ciele, zdrowy duch - (rada dla naszych polityków aby ruszali się więcej a nie musieli by Świąt spędzać w Sejmie, co było resztą żenujące.) Brawo Miłka.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz