"Para na całe życie" okiem Miłki Wasiak

2017-03-30 10:31:40 (ost. akt: 2017-03-30 10:46:37)

Podziel się:

Autor zdjęcia: Miłka Wasiak

Jako osoba prowadząca zdrowy styl życia, miłośniczka aktywności fizycznej, osoba, która dąży do ciągłego rozwoju, z zaciekawieniem śledzę publikacje i nowości wydawnicze poświęcone tym tematom. Gdy ukazał się przewodnik "Para na całe życie" autorstwa Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza, stwierdziłam, że chcę go przeczytać.

"Para na całe życie" to lifestylowy przewodnik po życiu, gdzie jego autorzy, znani jako Fit Lovers, dzielą się swoimi przemyśleniami, pomysłami na posiłki, ćwiczenia, a także pokazują, jak zmienić swoje życie na lepsze. Autorzy poradnika są trenerami personalnymi i absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie połączyła ich pasja do sportu. Z zamiłowania do zdrowego stylu życia stworzyli swój kanał Fit Lovers na Youtube i bloga fit-lovers.pl, gdzie dzielą się swoją pasją.

Książka ma na celu pomoc osobom potrzebującym zmian w swoim życiu, diecie, wyglądzie, a także nastawieniu do świata i samych siebie. "Para na całe życie" to poradnik zawierający wskazówki, jak zmienić swoje życie w ciągu 52 tygodni. Na każdy tydzień przypisane jest zadanie, dzięki któremu wprowadzimy zdrowe nawyki, zmiany w postrzeganiu siebie i wiele innych inspirujących wyzwań. Przewodnik przeplatany jest przepisami, podróżami, modą, inspirującymi cytatami. Ponadto zawiera miejsce na własne notatki czytającego. W książce zaprezentowane zostały także zestawy ćwiczeń, które można wykonać wszędzie, bez profesjonalnego sprzętu. Dzięki opisom nawet początkujący jest w stanie wykonać większość ćwiczeń.

Zawarte w książce przepisy są łatwe i szybkie w wykonaniu, a składniki w nich zawarte są dostępne w przystępnych cenach i w każdym sklepie.

Fit Lovers pokazują, jak zmieniać swoje nawyki i stawiać sobie wyzwania. To książka, która uczy, jak cieszyć się każdym dniem, jak dbać o siebie i czerpać z tego mnóstwo radości. "Para na całe życie" to świetny poradnik nie tylko dla początkujących, cytaty i porady autorów mogą zainspirować także bardziej zaawansowane osoby.
Miłka Wasiak, pasjonatka aktywności fizycznej

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB