Trening EMS, czyli efekty w 30 minut!

2017-05-08 12:33:44 (ost. akt: 2018-02-07 16:32:55) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: arch. FitFuture.pl

Podziel się:

Masz za mało czasu na tradycyjne ćwiczenia? Wypróbuj trening polegający na elektrostymulacji mięśni. Będzie szybko, skutecznie oraz efektownie. FitFuture.pl stawia wszystko, co wiesz na temat treningu siłowego, na głowie. Przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć w ciągu 30 minut!

Jak pokazują badania naukowe, trening EMS jest kilkukrotnie efektywniejszy niż ten tradycyjny. Dlatego też wystarczy jedna 30-minutowa sesja EMS w tygodniu, by wyrzeźbić sylwetkę i nabrać kondycji. Zastąp długie godziny na siłowni właśnie taką aktywnością.
- Trening EMS potrafi aktywować wszystkie mięśnie lepiej niż każda inna forma treningu. To istny wytapiacz tłuszczu - przekonuje Michał Bałdyga, właściciel studia treningu EMS FitFuture.pl w Olsztynie. - Jak to możliwe? Podczas każdego ćwiczenia za pomocą impulsów elektrycznych stymulujemy 9 głównych grup partii mięśniowych jednocześnie i tym samym zmuszamy organizm do dużego wydatku energetycznego. To sprawia, że trening EMS jest wyjątkowo skuteczny. Osiągamy maksymalne cele w minimalnym czasie i to w bezpieczny sposób.

Z pewnością szybko zauważysz utratę zbędnych kilogramów. Przyjdź i wypróbuj możliwości tego treningu. Tu otrzymasz bawełniane spodnie i bluzę.To na nie nałożysz specjalną kamizelkę, w której wbudowane są elektrody. Następnie trener podłączy cię do urządzenia, które miarowo będzie wysyłać impulsy. Ustawi plan treningowy dobrany do twoich możliwości. Przez pół godziny będziesz non stop w ruchu.

- Wszelkie obciążenia dozuje impuls elektryczny skierowany na nasz układ mięśniowy, omijając układ kostno-stawowy, co wyklucza ryzyko kontuzji. Ponadto działamy zarówno na mięśnie powierzchowne, jak i głębokie. EMS potrafi efektywnie zredukować pokłady tkanki tłuszczowej z rejonów bioder, talii czy pośladków, co czyni tę metodę doskonałym środkiem w walce z cellulitem. Poza tym do każdego podchodzimy indywidualnie. Tworzymy spersonalizowany plan treningowy oraz pomagamy w kwestii żywieniowej – dodaje Michał Bałdyga.

Jeśli nie masz czasu, przytłacza cię tłum w siłowniach, szukasz kameralnego, nowoczesnego miejsca - wybierz FitFuture.pl. To wyjątkowa alternatywa dla siłowni i klubów fitness na miarę XXI wieku.


Skorzystaj z pierwszego darmowego treningu!
tel. 506 479 059
fitfuture.pl
Wyzwolenia 19, Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. https://smart4body.pl/ #2336084 25 wrz 2017 17:02

    Bardzo efektywny i szybki sposób na zgubienie zbędnych kilogramów! polecam!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. fitfuture.pl trening personalny olsztyn #2266375 | 83.7.*.* 15 cze 2017 12:04

    Zapraszamy na TRENING PERSONALNY OLSZTYN - TYLKO FITFUTURE.PL http://fitfuture.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz