28 dni na naukę jedzenia

2017-05-16 10:16:23 (ost. akt: 2017-05-16 12:01:59) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat.reklamowy

Podziel się:

Przyczyn nadwagi jest wiele. Powodem może być zła dieta. Naucz swój organizm prawidłowego odżywiania. Przeprogramuj go dzięki CellReset. Uniknij efektu jo-jo i trwale pozbądź się zbędnych kilogramów.

CellReset to dieta połączona ze wspomagającą suplementacją. 28 dni takiego zdrowego odżywiania zmienia nawyki żywieniowe już do końca życia — zapewnia Marietta Gutowska, właścicielka Gabinetu Kosmetyki Profesjonalnej "Metamorfoza" w Olsztynie. — Zaczynamy przeżuwać. Jemy świadomie, wolno. Pijemy po posiłkach, a nie w trakcie. Przestajemy podjadać. Nie ciągnie nas do słodyczy po odkwaszeniu organizmu. Pijemy wodę, a nie kawę i robimy tak nie z przymusu, ale dlatego, że tak czujemy i chcemy. Skutek uboczny jest jeden – zrzucamy nadprogramowe kilogramy i modelujemy sylwetkę.

Na czym polega program CellReset?
— W ciągu 4 tygodni przechodzimy przez 4 etapy. Pierwszy to tydzień „biały” oparty na diecie proteinowej. Drugi, trzeci i czwarty tydzień to połączenie dni „białych” i „zielonych”, naprzemiennie, gdy wraz z proteinami spożywamy
w każdym posiłku warzywa oraz niektóre owoce. Na tym polega kształtowanie nawyku. Regularnie spożywamy 4 posiłki. Po 28 dniach będziemy mieć idealny metabolizm, oczyszczony organizm, unormuje się poziom cukru i cholesterolu. Oprócz tego poprawi się cera, włosy, paznokcie. Wzrośnie koncentracja, wydolność organizmu. Zmienimy dawne niezdrowe nawyki na nowe — zdrowe i lepsze. Średnio każdy traci w wyniku optymalizacji metabolizmu 8-10 kilo i kilkanaście centymetrów w pasie! 28 dni plus 90 dni stabilizacji to okres pełny i niezbędny do wymiany wszystkich komórek naszego organizmu. Komórek, które po tym czasie stosowania witamin, minerałów i aminokwasów, są w pełni oczyszczone, dożywione, po prostu zdrowe — dodaje Marietta Gutowska.
JESTEŚMY TEŻ NA FACEBOOKU - Metamorfoza Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB