Bikini może ukryć nasze mankamenty. Jak je dobrać?

2017-07-20 11:05:16 (ost. akt: 2017-07-20 11:12:30)
Odważne propozycje w energetycznych kolorach i z motywami zwierzęcymi — to bikini modne w tym sezonie.

Odważne propozycje w energetycznych kolorach i z motywami zwierzęcymi — to bikini modne w tym sezonie.

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Jak dobrać bikini, by na plaży zaprezentować się olśniewająco? I czy taki strój może ukryć niedoskonałości figury? Klara Mayzel-Racławska, ekspert „Avanti" radzi, jak to zrobić.

Odważne propozycje w energetycznych kolorach i z motywami zwierzęcymi, ale również kwiatowe wzory, kobiece falbanki i dodatkowe ramiączka - to najmodniejsze stroje kąpielowe w tym sezonie. Zanim jednak ruszymy do sklepu po swoje bikini, warto sprawdzić jak dobrać je do swojej sylwetki.

— Każda z nas chce w kostiumie prezentować się zjawiskowo, dlatego warto czasem zrezygnować z dawnych przyzwyczajeń i zamiast czarnego kostiumu wybrać coś nietypowego. Umiejętnie dobierajmy też wzory i fasony — radzi stylistka. — Drobne kwiatowe aplikacje pięknie będą prezentować się na pełniejszych kształtach. Natomiast falbanki w górnej części kostiumu kąpielowego to nie tylko modny detal, ale też świetne rozwiązanie dla kobiet z małym biustem — podpowiada Klara Mayzel-Racławska, stylistka magazynu „Avanti".

Z ankiety przeprowadzonej przez miesięcznik wynika, że prawie połowa badanych kobiet kupuje kostium kąpielowy na ostatnią chwilę, tuż przed wyjazdem na wakacje, a więcej niż co trzecia ankietowana (35%) decyduje się na zakup nowego bikini dopiero w momencie, gdy poprzedni kostium się zużyje.

40% badanych pań w kwestii wyboru kostiumu najczęściej pyta o radę swojego partnera – męża bądź chłopaka. W województwach lubelskim, podkarpackim i podlaskim z męskiej podpowiedzi korzysta nawet 45% respondentek.
Liczy się zdanie przyjaciółki: najbardziej w lubuskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim (36%), najmniej zaś na ścisłej północy: w województwach kujawsko-pomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim (13%).

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB