Wakacje aktywnie zakończcie z nami nad Ukielem

2017-08-16 19:31:33 (ost. akt: 2017-08-18 15:47:40)

Podziel się:

Zapraszamy was na Aktywne Pożegnanie Wakacji z "Fit Nie Fat". Przybywajcie całymi rodzinami do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w sobotę, 26 sierpnia! Spotykamy się na boisku do koszykówki przy plaży miejskiej. Start o godz. 11!

Sprawimy, by ostatnia sobota wakacji minęła w niezwykłej atmosferze. Będzie aktywnie i zdrowo! To będzie mega odlotowa zabawa na świeżym powietrzu, więc musicie tu być!
- Tego dnia stawiamy na aktywność! Ruch to sama przyjemność i do tego będziemy namawiać uczestników wydarzenia. Gwarantujemy, że każdy bez względu na wiek znajdzie aktywność dla siebie - zapewnia Monika Nowakowska, redaktor naczelna "Fit Nie Fat".

Cała akcja ma zaszczepić w was aktywny styl życia. Będą konkursy i zabawy sportowe. Zapewnimy maraton zumby! Od godz. 11 przez 3 godziny nasi trenerzy: Gabrysia Chmielewska, Kasia Ogiela, Beata Rosińska oraz Michał Młyński, będą namawiać Was do aktywności!
- Zumba to połączenie elementów tańca i aerobiku. Kształtuje sylwetkę, a przede wszystkim wprawia w świetne samopoczucie. Uśmiech z pewnością zagości na waszych twarzach, więc musicie z nami być – przekonuje Gabriela Chmielewska, instruktorka zumby. - Kroki i układy nie są skomplikowane, więc łatwo je zapamiętać. Tu szczególnie pracują uda, pośladki i brzuch. Gwarantujemy dużą dawkę endorfin i energii.

A maraton będzie miał charakter charytatywny. Wasze datki trafią do potrzebujących dzieci.
- Życie fundacyjnych dzieci zmienia się. To właśnie dzięki Wam, ludziom o wielkich sercach pomagamy już ponad 300 chorym dzieciom z Warmii i Mazur. Przyjdźcie, zatańczcie, zabawcie się i przy okazji pomóżcie maluchom. Dzięki temu kupimy dzieciom leki, sprzęt rehabilitacyjny i zapłacimy za ich rehabilitację. Każda osoba, która podaruje nam 10 złotych będzie wyróżniona. Otrzyma specjalną naklejkę na koszulkę "Tańczę by pomóc!" - mówi Agnieszka Terebiłów z Fundacji "Przyszość dla Dzieci".

To nie koniec aktywnych atrakcji. Dla maluchów też je przygotowaliśmy.
— Nie jest żadną tajemnicą, że w zachowaniu zdrowego ciała ogromnie ważną rolę odgrywa ruch i aktywność fizyczna, dlatego tak niezbędne jest kształtowanie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat — mówi Magdalena Przyborowska-Świderska, instruktorka gimnastyki dla najmłodszych. — Podczas imprezy najmłodsi będą mogli poszaleć w naszej aktywnej strefie. Będą mieć m.in. do pokonania tor przeszkód.
— Na wszystkich będą czekać animacje, skoncentrujemy się na zajęciach dla najmłodszych — zaprasza Izabela Łagun, właścicielka Fitnesski. — Chętni będą mogli też sprawdzić się na rurce i poczuć się jak na zajęciach pole dance.
Nie zabraknie też dmuchańców i zabaw dla dzieci. Zaprasza Ala Tomaszewska z Odjazdowych Imprez. Odwiedzcie też nas, by spróbować pysznych przekąsek fit od Lightboxa.

Gotowi na porządną dawkę aktywności? Zapraszamy, bądźcie w ostatnią sobotę wakacji z nami, bo warto!

TAK BYŁO W UBIEGŁYM ROKU!
Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. anja z purdy #2308820 | 81.190.*.* 17 sie 2017 13:37

    ja tanczem zumbe ali i tak mam dupe jak trzydzwiowa szafa u mojego w alltanje

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz