W sobotę nad Ukielem króluje zumba! Dołączcie do nas!

2017-08-25 18:17:03 (ost. akt: 2017-08-25 18:27:03)

Autor zdjęcia: Kamil Zaręba

Podziel się:

Nie macie planówna sobotę? To dobrze! Zapraszamy was na Aktywne Pożegnanie Wakacji z „Fit Nie Fat”. Przybywajcie całymi rodzinami do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel! Spotykamy się na boisku do koszykówki przy plaży miejskiej. Starto godz. 11!

Sprawimy, by ostatnia sobota wakacji minęła w niezwykłej atmosferze. Będzie aktywnie i zdrowo! To będzie mega odlotowa zabawa na świeżym powietrzu, więc musicie tu być! Od godz. 11 przez 3 godziny nasi trenerzy: Gabrysia Chmielewska, Kasia Ogiela, Beata Rosińska oraz Michał Młyński, będą namawiać Was do aktywności podczas charytatywnego maratonu zumby!

- Maraton to zawsze wyjątkowe wydarzenie, a ten w szczególności, bo mamy okazję w nim uczestniczyć i pomóc dzieciaczkom z Fundacji Przyszłość dla dzieci. Każdy z nas jest instruktorem pełnym pasji, radości i z dużą dawką pozytywnej energii. Jeśli chcecie poczuć tę radość, to musicie z nami być, bo warto pomagać - przekonuje Beata Rosińska.

- Zumba uwalnia mnóstwo endorfin, a po zakończonym treningu dobry humor i energia nie opuszczają na długo. Wspólne ćwiczenia są wspaniałą odskocznią od codzienności. Tu poznasz wspaniałych ludzi. Być może właśnie w sobotę zacznie się twoja przygoda z zumbą – dodaje Katarzyna Ogiela.

- Gwarantujemy sporo emocji, uśmiechów, przyjemnego zmęczenia pośród takich samych zapaleńców jak my. Nie muszę mówić, że to wszystko odbędzie się w bajecznym miejscu nad jeziorem. Będzie nieziemski klimat, tak więc obecność obowiązkowa! – zaprasza Michał Młyński.

- Zumba to połączenie elementów tańca i aerobiku. Kształtuje sylwetkę, a przede wszystkim wprawia w świetne samopoczucie. Uśmiech z pewnością zagości na waszych twarzach, więc musicie z nami być – przekonuje Gabriela Chmielewska, instruktorka zumby. - Kroki i układy nie są skomplikowane, więc łatwo je zapamiętać. Tu szczególnie pracują uda, pośladki i brzuch. Gwarantujemy dużą dawkę endorfin i energii.

Każda osoba, która podaruje nam 10 złotych będzie wyróżniona. Otrzyma specjalną naklejkę na koszulkę „Tańczę by pomóc!”. Datki trafią do potrzebujących maluchów.
- Przyjdźcie, zatańczcie, zabawcie się i przy okazji pomóżcie maluchom. Dzięki temu kupimy dzieciom leki, sprzęt rehabilitacyjny i zapłacimy za ich rehabilitację - mówi Agnieszka Terebiłów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

To nie koniec aktywnych atrakcji. Dla maluchów też je przygotowaliśmy. Podczas imprezy najmłodsi będą mogli poszaleć w aktywnej strefie. Będą mieć m.in. do pokonania tor przeszkód. Będą też na nich czekać animacje, konkursy. Nie zabraknie też dmuchańców i zabaw dla dzieci. Zaprasza Ala Tomaszewska z Odjazdowych Imprez. Odwiedźcie też nas, by spróbować pysznych przekąsek
fit.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Nick #2320010 | 37.201.*.* 3 wrz 2017 21:35

  I znowu ten glupi tytul nad Ukielem. A nie lepiej brzmialoby "W sobote na plazy nad jez. Ukiel kroluje samba.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Edward #2314523 | 83.6.*.* 26 sie 2017 11:29

  Przyjdę popatrzeć jak kręcicie tyłkami.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. MARCO VAN BASTEN #2314448 | 88.156.*.* 26 sie 2017 08:04

  Proponuję zorganizować MARATON FAT nie FIT, przyjdzie więcej osób, będzie możliwość zorganizowanie większej liczby atrakji.Gdzie ten świat zmierza, szybko, fit, kariera, a ja chcę powoli, FAT, i spokojna praca.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz