Nad Ukielem królowała zumba z Fit nie Fat [ZDJĘCIA, FILM]

2017-08-26 16:18:43 (ost. akt: 2017-08-26 20:09:19)

Podziel się:

Trzy godziny maratonu zumby, animacje i sportowe atrakcje dla dzieci, malowanie twarzy, konkursy, rurka pole dance, dmuchaniec. To wszystko działo się nad Ukielem. Aktywnie pożegnaliśmy wakacje z Fit nie Fat!

Działo się! Wszyscy spragnieni aktywności przez trzy godziny tańczyli w rytm energetycznej muzyki. Trenerzy zumby: Gabrysia Chmielewska, Kasia Ogiela, Beata Rosińska oraz Michał Młyński zarażali pozytywną energią. Pot lał się, ale uśmiech z twarzy uczestników nie schodził. Maluchy też nie próżnowały. Pokonywały tor przeszkód, brały udział w animacjach i konkursach. Każdy znalazł coś dla siebie. Nawet rurka od pole dance była oblegany i każdy mógł się na niej powyginać! :) Jednym, słowem, to była mega zabawa i dziękujemy, że spędziliście sobotę razem z nami! I za każdy datek, który trafi do podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci", gdyż impreza miała charakter charytatywny.

Patronat honorowy nad imprezą objął Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna. Partnerzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Fitnesska, Aktywnyczas.pl, Lightbox.