Motywacje podczas Kongresu Przyszłości! Przyjdź, naucz się zdrowo żyć!

2017-09-27 11:09:01 (ost. akt: 2017-09-27 11:37:49)

Autor zdjęcia: arch. prywatne

Podziel się:

To będzie nie lada gratka dla wszystkich. Już 16 listopada w Olsztynie odbędzie się Kongres Przyszłości.

To wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi jednych z najlepszych polskich mówców i inspiratorów, znanych przedsiębiorców z regionu, trenerów i mentorów oraz dynamicznie rozwijające się start-upy.

Tu także dawka motywacyjna związana ze zdrowym stylem życia. Wykłady motywacyjne na temat zdrowego stylu życia i odpowiedniego żywienia. O tym opowiedzą celebryci tej branży Natalia Gacka, trenerka fitness i Mistrzyni Świata Fitness Sylwetkowego oraz Jacek Bilczyński, dietetyk i trener personalny. Dowiecie się jak przygotowywać posiłki, jak robić zdrowe zakupy, jak zmienić nawyki żywieniowe, by czuć się świetnie i doskonale wyglądać. Czy to możliwe? Oczywiście! Z nami na pewno! :)

Ale to nie wszystko. Będziecie mogli posłuchać, co mają do powiedzenia m.in. Łukasz Jakóbiak (20 m2), Jakub B. Bączek (Akademia Trenerów Mentalnych), Andrzej Cichocki (Praktyk Życia i Biznesu), Łukasz Milewski (Milewski & Partnerzy) - więcej kliknij!

Kontakt : w sprawie kongresu pod nr. tel. 500 603 603, e-mail: kontakt@wm.pl. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kongresprzyszlosci.pl.


Panele tematyczne oprócz zdrowego stylu życia
Nowe technologie i innowacje w biznesie.

Wykorzystanie innowacyjności w rozwoju biznesu. Zaprezentowane zostaną odnoszące sukces lokalne startupy. Przedstawione zostanie to, w jaki sposób dzięki social media success story pozyskać nowych klientów. Odbędą się też prezentacje najnowszych rozwiązań z wykorzystaniem technologii.

Jak żyć w małych miastach?
Cittaslow, czyli sposób małych miast na przyszłość. A więc: rewitalizacja, partycypacja społeczna, rozwój przemysłu turystyka, dziedzictwo kulturalne i wiele innych.

Jak nie zwariować w otaczającym nas świecie i odnieść sukces?
Najbardziej znani w Polsce i na świecie trenerzy mentalni, m.in.: Jakub Bączek, Łukasz Jakóbiak i Andrzej Cichocki pokażą, jak ważne jest stawianie na własny rozwój, jak odnieść sukces, otworzyć umysł i znaleźć sposób na spełnianie marzeń. Coaching jest coraz bardziej popularną na całym świecie metodą rozwoju. Jednak nie tylko własnego „ja”, ale także każdego biznesu.

Drewno i woda siłą regionu
Wykorzystanie zasobów Warmii i Mazur, czyli drewna i wody. Potentaci branży z regionu przedstawią sposoby na biznes i sukces. Prelegenci powiedzą też o możliwościach wykorzystania funduszy i wskażą najbardziej obiecujące kierunki rozwoju w gospodarce regionu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB