Lifting bez sklapela

2017-12-15 10:47:03 (ost. akt: 2018-02-14 14:18:31) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Fotolia.com/własne

Podziel się:

Ten masaż oprócz wyraźnej poprawy wyglądu skóry gwarantuje głębokie odprężenie. Poznaj japoński lifting odmładzający twarzy.

Wpływa pozytywnie na cerę i koloryt. Zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, co skutkuje wyraźną poprawą jędrności i elastyczności skóry. Wybierz się na japoński lifting odmładzający twarzy.
— To neurozmysłowa procedura wykonywana palcami na twarzy z użyciem naturalnych, organicznych produktów — mówi Barbara Chodkowska z BC STUDIO Relaksacji i Profilaktyki Kręgosłupa. — Dzięki stymulacji punktów akupunkturowych możemy kształtować twarz, liftingując tkanki twarzy, jednocześnie poprawiać samopoczucie psychofizyczne człowieka.

Proces starzenia jest związany z obniżeniem cyrkulacji płynów i energii w komórkach, a na twarzy efekt ten jest wyraźniej widoczny, ponieważ występuje na niej gęsta sieć nerwów i naczyń krwionośnych.
— W tradycyjnej medycynie chińskiej zdrowie i piękno osiąga się poprzez harmonijny przepływ energii w kanałach energetycznych. Wyraz twarzy i zmarszczki zależą od tego, co się dzieje w naszej psychice, od reakcji nawykowych lub doświadczeń emocjonalnych z przeszłości, dlatego też potrzebny jest zabieg wprowadzający w stan relaksu i usuwający napięcia o podłożu psychologicznym. Japoński cosmolifting jako stymulacja punktów i stref na twarzy w połączeniu z liftingiem oraz drenażem limfatycznym daje doskonałe rezultaty. Jednocześnie doskonale działa na cały organizm. Dlatego terapia cosmolifting jest świetną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej — zaznacza Barbara Chodkowska.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB