Healthy Lifestyle Show – ćwicz i motywuj się!

2018-02-07 12:00:00 (ost. akt: 2018-02-07 11:20:20)

Podziel się:

Autor zdjęcia: mat. prasowy organizatora

Zawsze jest dobry czas na zmiany! Doskonałe samopoczucie i szczupła sylwetka nie muszą być odkładanymi na półkę marzeniami. Wystarczy pierwszy krok, który przewartościuje jakość i sposób postrzegania życia. Pozwoli porzucić stare przyzwyczajenia i pod opieką specjalistów opuścić strefę komfortu. O tym, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy dzień zapowiada się jako ważna lekcja motywacji do walki o lepszą wersję samych siebie, przekonacie się podczas festiwalu zdrowego stylu życia.

HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018 to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki, sportu oraz zdrowia. Największe autorytety zdradzą Ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Zmień swoje życie! Zarezerwuj w kalendarzu czas w dniach 24-25 lutego!

- Jeśli wydaje Ci się, że zdrowy styl życia to wyłącznie batoniki proteinowe oraz godziny spędzone na siłowni, jesteś w ogromnym błędzie. Podczas naszego wydarzenia będziesz miał możliwość spróbowania swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, dowiesz się w jaki sposób ukoić nerwy po ciężkim dniu pracy oraz poznasz wiele modeli diety. Nie popadamy w skrajności, nie sugerujemy słuszności wyboru jednego stylu odżywiania i treningu. Atleci na diecie Paleo, kulturyści na diecie wegańskiej, jogini podczas głodówki oczyszczającej oraz zwolennicy tradycyjnej, ale zdrowej kuchni polskiej – każdy znajdzie coś dla siebie! A po świecie zdrowia i fit formy oprowadzi Was nikt inny, jak Ewa Chodakowska, niekwestionowana królowa fitnessu oraz trener Be Active Team Tomasz Choiński - ambasadorzy wydarzenia. Jak również wielu innych entuzjastów sportu i zdrowego stylu życia. Bądźcie na PGE Narodowym 24 i 25 lutego! – zachęcają organizatorzy.

Zbilansowana dieta, fitness, zdrowa żywność, ekologia, sport, zdrowie i uroda to tylko niektóre hasła, wokół których koncentrować się będzie wydarzenie. W programie imprezy oprócz samej wystawy targowej przewidziane są liczne wydarzenia towarzyszące. Głos zabiorą wykwalifikowani, znani i wybitni w tej branży eksperci. Posłuchacie między innymi o: podstawowych błędach żywieniowych w diecie XXI wieku, sposobach na zapobieganie kontuzjom wśród biegaczy, powodach dlaczego warto zrobić detoks organizmu, faktach i mitach dotyczących SuperFoods, ilości białka jaka jest niezbędna w diecie sportowca, innowacyjnych metodach treningowych, a także o tym czy ciąża – to powód by rezygnować z biegania. To tylko niektóre tajniki cennej wiedzy jaką uzyskacie.

Spotkacie się też na żywo z Ewą Chodakowską, Tomaszem Choińskim, Karoliną Kowalkiewicz, Fit Lovers, Anną Szczypczyńską, Siostrami Bukowskimi, Anką Dziedzic, Mariuszem Mróz, Natalią Gacką, Fit Matką Wariatką, Justyną Mizerą, Arkadiuszem Tańculą oraz innymi gwiazdami sportu i dietetyki!

Szczegóły na stronie: www.hlshow.pl
HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018
24 i 25 lutego 2018
PGE Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB