Zdrowe plecy? Przyjdź i poćwicz

2018-03-07 10:33:17 (ost. akt: 2018-03-07 10:51:00)

Autor zdjęcia: Planeta Formy

Podziel się:

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR. Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać, a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?"

W lutym odbył się trening - „Zdrowe plecy”. W związku z dużym zainteresowaniem organizatorzy powtórzą zajęcia. Przyjdź, poćwicz 17 marca (sobota, godz: 11.30) w sali fitness na basenie przy ul. Głowackiego.Spotkanie będzie się składać z części teoretycznej oraz praktycznej.
- Zaprezentujemy ćwiczenia wzmacniające mięśnie pleców i brzucha, redukujące przy tym bóle kręgosłupa i spalające tkankę tłuszczową. Predstawione ćwiczenia pozwolą zadbać o sylwetkę nie obciążając przy tym stawów. Polecane są osobom młodym i starszym, uprawiającym sport, ale też takim, które prowadzą mało aktywny tryb życia - informują organizatorzy.Partnerem tego spotkania jest Planeta Formy, osobą prowadzącą Karolina Wełnicka. Zapisy - mailowo: basen@osir.olsztyn.pl lub telefonicznie pod nr 519 566 653. Należy zabrać ze sobą: ręcznik, strój sportowy + skarpetki (bez obuwia) oraz wodę. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 50 osób). Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny na dwie osoby z 50% rabatem na basen przy ul. Głowackiego (do wykorzystania do 30 marca 2018 roku).

Patronem przedsięwzięcia jest Grupa WM.pl i Fit nie Fat.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB