Wlewy witaminowe już w Olsztynie!

2018-03-12 18:05:13 (ost. akt: 2018-03-13 13:53:39) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. reklamowy

Podziel się:

Wlewy witaminowe podawane są w postaci kroplowego wlewu dożylnego. Dzięki specjalnej formule są szybką, efektywną, bezpieczną i sprawdzoną metodą uzupełnienia niedoborów wszystkich ważnych substancji odżywczych.

Szczypta historii...
John Myers, zdolny internista z Baltimore opracował już w latach 50 ubiegłego wieku specjalną formułę kluczowych witamin i minerałów do podawania dożylnego. Po jego śmierci w 1984 roku skład mieszaniny stał się ogólnie dostępny. Wieść o korzyściach z witaminowej terapii dożylnej szybko rozeszła się w świecie celebrytów. Tylko nieliczni mogli sobie bowiem pozwolić na drogą (z cenami sięgającymi często ponad 2000 dolarów za jedną odżywczą kroplówkę) regenerację. Klientami pierwszych barów witaminowych byli więc głównie hollywoodzcy aktorzy, modele, muzycy, profesjonalni sportowcy oraz przemęczeni
biznesmeni. Dziś dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu ceny spadają, a dostępność dożylnej suplementacji stale rośnie.

Zamiast podróży do USA...
Od kilku miesięcy możemy w Olsztynie skorzystać z dobrodziejstw dożylnej podaży witamin. Jesienią ruszyła olsztyńska Vita-Klinika, pierwsza placówka z tego typu ofertą w regionie.

Co to właściwie są te wlewy witaminowe?
Wlewy witaminowe podawane są w postaci kroplowego wlewu dożylnego. Dzięki specjalnej formule są szybką, efektywną, bezpieczną i sprawdzoną metodą uzupełnienia niedoborów wszystkich ważnych substancji odżywczych. Kroplówki omijają przewód pokarmowy i trafiają z krwią bezpośrednio do potrzebujących
komórek. Skuteczność wlewów wielokrotnie przewyższa skuteczność tradycyjnych doustnych suplementów diety.

Dla kogo?
Dla Ciebie! Z wlewów witaminowych może korzystać każdy! Jeśli czujesz się przemęczony, zestresowany, jesteś osobą aktywną sportowo lub zawodowo lub po prostu chcesz uzupełnić niedobory witamin, minerałów, elektrolitów czy pierwiastków śladowych.

Czy to bezpieczne?
Wszystkie formuły wlewów zostały opracowane przez lekarzy zajmujących się odżywianiem dożylnym. Przestrzegamy surowych procedur sanitarnych. Wlewy są praktycznie bezbolesne. W trakcie 30-minutowego zazwyczaj zabiegu możesz poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Nasze gabinety zostały zaprojektowane tak, aby gwarantować wygodę i chwilę bezcennego relaksu podczas wlewów i konsultacji z naszymi specjalistami.

Zapraszamy!
Vita-Klinika
to nie tylko wlewy kroplowe. Pomożemy w profesjonalnym ułożeniu zbilansowanej diety, planu treningowego, zadbamy o Twoją kondycję psychiczną. W naszym zespole pracują dyplomowani dietetycy i certyfikowani psychoterapeuci. Rosnące grono stałych, zadowolonych klientów świadczy o tym, że nasza oferta aktywnej profilaktyki zdrowia jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Nie bez powodu wlewy witaminowe przekonują do siebie coraz większą liczbę miłośników zdrowego stylu życia na całym świecie.

Więcej informacji znajdziecie w internecie, zajrzyjcie na:
vita-klinika.pl lub facebook.com/wlewywitaminowe
ul. Leśna 12 m.28, 10-173 Olsztyn
Telefon do rejestracji: +48 794 321 555