Go Active Show. Zobacz atrakcje imprezy!

2018-03-28 11:59:30 (ost. akt: 2018-03-28 12:39:30)

Autor zdjęcia: mat. prasowy

Podziel się:

Spotkania z gwiazdami sportu - Ewą Chodakowską, Joanną Jędrzejczyk, zawodnikami KSW czy trenerami i instruktorami fitness, międzynarodowe zawody (m.in. IFBB Diamond Cupi WKSF World Kettlebell Sport Federation), intensywne treningi, inspirujące szkolenia i warsztaty oraz spektakularne wyzwania, jak maraton spinning czy bicie rekordu Guinnessa w ćwiczeniu na trampolinach - największe w Polsce targi sportowe zachwycają atrakcjami, a organizatorzy zapewniają, że to dopiero początek. Go Active Show już w dniach 18-20 maja w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie.

Trening Joanny Jędrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk - prawdziwa mistrzyni sportu na targach Go Active Show 2018 zaprezentuje swój pokazowy trening. Pokaz, będący połączeniem elementów sztuk walki i fitness, będzie niezwykłą okazją do zobaczenia w akcji tej wielokrotnie utytułowanej zawodniczki. Jędrzejczyk spotka się też z fanami. Mistrzyni rozda autografy. Będzie też okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Sportowa niespodzianka od Ewy Chodakowskiej
Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce, popularyzatorka aktywnego i zdrowego trybu życia już po raz drugi będzie twarzą Go Active Show. Poprzednio Ewa poprowadziła wielki, trzygodzinny trening fitness, podczas którego podjęto próbę pobicia rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących "deskę". Na tę edycję Ewa przygotowała kolejne emocjonujące wyzwanie - zawody Choda Games złożone z 7 wymagających etapów. Uczestnicy zmierzą się z: biegiem wahadłowym, skokiem z pełnym wyprostem na skrzynię, jazdą na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczeniami na wioślarzu, spacerem farmera z kettlami oraz ćwiczeniami z piłą lekarską. Równocześnie na 7 torach rywalizować będzie siedmiu śmiałków.

Treningi z gwiazdami
Gośćmi Go Active Show będą znani propagatorzy zdrowego i aktywnego trybu życia: wszechstronna trenerka personalna i instruktorka fitness Adrianna Palka, pełen góralskiej werwy trener personalny Qczaj, najbardziej energetyczna para polskiej sceny fitness - Fit Lovers, Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym - Natalia Gacka-Dressler, rodzinny duet fitness motywatorek - Siostry Bukowskie, nadzieja polskiej kulturystyki, Mistrz Polski Juniorów - Adam Piwko, oraz popularni trenerzy personalni Mariusz Mróz i Kozak Trener. Ale to nie koniec. Lista gwiazd Go Active wydłuża się z każdym dniem. Odwiedzający będą mogli zobaczyć ich wszystkich w akcji podczas treningów i zawodów. Oczywiście nie zabraknie też okazji dla łowców autografów i zdjęć z gwiazdami.

IFBB Diamond Cup
Podczas drugiej edycji Go Active Show swoje zawody przeprowadzi Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu - IFBB. Do Warszawy zjadą więc kulturyści z całej Europy, ale nie tylko. Zmagania potrwają trzy dni, a zawodnicy zmierzą się w 6 kategoriach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników, prowadzonym przez IFBB.

Strefa Fana KSW
Przez wszystkie trzy dni targów, w specjalnej Strefie Fana KSW na odwiedzających czekać będą zawodnicy i sędziowie. Pokazy nauki techniki i zasad KSW przeprowadzi sędzia główny - Tomasz Bronder. Zawodnicy będą podpisywać autografy oraz pozować do pamiątkowych zdjęć z fanami. Nie zabraknie też pokazowego treningu czy emocjonujących pojedynków na spojrzenia, czyli Face to Face pomiędzy uczestnikami walk 42. Gali KSW. Niecodzienną atrakcją będzie też możliwość wejścia do oryginalnej klatki Federacji KSW.

POLISH SPINNING® EVENT
Prawdziwe święto miłośników treningu na rowerach stacjonarnych. 200 rowerów marki Spinner® by Precor, 6 godzin ekscytującej jazdy, 5 charyzmatycznych Master Instruktorów, wyjątkowa oprawa muzyczna i wizualna, mnóstwo niesamowitej energii i emocji - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników. Gościem specjalnym maratonu będzie Master Instruktor Spinning® Nestor Salinas z Chile.

WKSF World Kettlebell Sport Federation
To będą największe zawody kettlebell w Europie Środkowej. Ponad 150 zawodników z całego świata zmierzy się w 6 konkurencjach. Emocje gwarantowane. Wielkie widowisko przyciągnie uwagę zarówno tych, którzy odważniki kettlebell już znają, jak i wszystkich ciekawych tej coraz popularniejszej formy treningu.

Aqua Maniaby SAF AQUA®
Na Go Active Show lepiej zabierz strój kąpielowy i przyłącz się do uczestników I Ogólnopolskiego Forum Aqua Fitness - prezenterów i instruktorów z całego kraju. W halach Ptak Warsaw Expo stanie basen, w którym uczestnicy targów na własnej skórze sprawdzą możliwości fitnessu w wodzie. Odbędą się otwarte dla wszystkich treningi i pokazy. Aqua fitness to coraz popularniejszy trend w fitnessie. Powstał z myślą o wszystkich tych, którzy szukają przyjemnego relaksu, będącego zarazem zdrową i bezpieczną aktywnością fizyczną.

Jumpit! Skaczemy po rekord Guinnessa
To wydarzenie przyciągnie uwagę wszystkich miłośników fitness. Już po raz drugi uczestnicy Go Active Show podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa! Tym razem będziemy mierzyć się z równoczesnymi ćwiczeniami na trampolinach. Żeby zapisać się w słynnej księdze z rekordami, równocześnie podskakiwać musi ponad 375 śmiałków. Każdy na osobnej trampolinie i przez co najmniej 5 minut. Uczestników do ćwiczeń zagrzewać będą świetni mastertrenerzy: Sylwia Socha, Patrycja Kmieciak i Krzysztof Sojka oraz 12 instruktorów. Wszystko to na najlepszym, profesjonalnym sprzęcie - trampolinach sportowych Jumpit!, które każdy trening zmieniają w niesamowitą i skoczną zabawę.

"Battle of the Bars" - międzynarodowe zawody street workout
Najbardziej widowiskowe zawody międzynarodowe w street workout na zasadach 1 vs 1 po raz pierwszy w Polsce. 16 zawodników (4 z Polski i 12 z zagranicy) weźmie udział w pojedynkach, które ocenią sędziowie z Wielkiej Brytanii, Austrii i Holandii. Organizatorem jest Polski związek Kalisteniki i Street Workoutu przy współpracy z World Calisthenics Organization oraz Dynasty Workout. Poza nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi zwycięzca otrzyma dziką kartę wraz z zagwarantowanym wyjazdem na finał tournamentu do Dubaju międzynarodowej organizacji WCO.

World Street Workout National Championship of Poland 2018
Najwyższej rangi krajowe zawody street workout, czyli Mistrzostwa Polski Street Workout federacji WSWCF. Po raz drugi na Go Active Show. W wydarzeniu udział weźmie maksymalnie 30 najlepszych zawodników oraz 15 zawodniczek. Każdy z zawodników będzie miał możliwość pokazania się z jak najlepszej strony w dwóch rundach. Zwycięzca zawodów oraz zdobywca drugiego miejsca pojadą na Mistrzostwa Świata w Moskwie.

Fitness Extravaganza
Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness to zawody, w których do megapozytywnej, sportowej rywalizacji staną kluby fitness z całej Polski. Walczące ze sobą kluby zaprezentują pokazowe, autorskie lekcje fitness prowadzone przez kilkuosobowe teamy instruktorskie. Do zajęć - w charakterze uczestników - będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show. Dla klubów Fitness Extravaganza będzie więc doskonałą okazją do zaprezentowania swoich metod i programów treningowych tysiącom potencjalnych klientów, dla odwiedzających natomiast zawody to szansa do zobaczenia różnego stylu pracy instruktorów oraz poznania oferty klubów. Zwycięzcę zawodów wyłoni loża ekspertów.

GARGAGE GAMES - największe zawody crossfitowe w Polsce
Pierwsze ogólnopolskie zawody crossfit narodziły się w 2012 roku w Łodzi i doczekały się już 28 pełnych emocji edycji, w których łącznie udział wzięło ponad 5000 osób. Kolejna odsłona zawodów Garage Games towarzyszyć będzie targom Go Active Show. Przez dwa targowe dni w halach Ptak Warsaw Expo zaprezentuje się ponad 200 zawodników z całej Polski. Uczestnicy rywalizować będą w 11 kategoriach, w tym: RX, TEAM 1+1, Masters 35+, 40+, 45+, 50+. Sponsorami i partnerami wydarzenia są: Formotiva, Proud, Dare, Keeno, Rep In Peace, Jaaqob, FizjoCorps i PTA. Sportowe widowisko z pewnością przyciągnie uwagę tysięcy odwiedzających targi, a rywalizujący zawodnicy dla wielu z nich staną się inspiracją do podjęcia wyzwania treningu crossfit.

To nie wszystko. Organizatorzy zapowiadają kolejne gwiazdy i sportowe emocje. Targi Sportowe Go Active Show 2018 odbędą się w dniach 18-20 maja, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy z centrum Warszawy. Impreza odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Szczegóły i bilety na stronie wydarzenia: goactiveshow.pl i Facebooku.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB