Zrzucaj kilogramy z „Odchudzamy olsztyniaków”

2018-05-02 12:00:00 (ost. akt: 2018-05-02 14:02:30)

Autor zdjęcia: arch. Body Perfect

Podziel się:

Ci, co się odważyli, ćwiczą i zdrowo się odżywiają już od miesiąca. Przyłącz się do akcji „Odchudzamy olsztyniaków” i Ty! Trenerzy z Body Perfect pomogą Ci do lata zrzucić zbędne kilogramy.

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe? Stracić zbędne kilogramy? Poprawić swoją kondycję i samopoczucie? Przejść metamorfozę? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do akcji „Odchudzamy olsztyniaków”! W lipcu poznamy tych, którzy zrzucili najwięcej kilogramów.

— Głównym celem akcji „Odchudzamy olsztyniaków” jest budowanie świadomości zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia oraz zachęcenie jak największej liczby osób do pozbycia się nadwagi, co przyczyni się do poprawy ich zdrowia, kondycji fizycznej, wyglądu i lepszego samopoczucia. Dbamy o to, aby każdy zapisany uczestnik miał opiekę instruktorską na bardzo wysokim poziomie, zapewniamy również darmowe konsultacje z dietetykiem. Bardzo uprościliśmy cały proces trzymiesięcznej przygody, wystarczy się tylko zapisać, zrobić pomiary, trenować korzystając z benefitów, i wygrywać nagrody — a mamy ich naprawdę dużo — zapewnia Mateusz Wilczyński z Body Perfect.

— Do akcji zgłosiło się już ponad 80 uczestników, ale lista jest nadal otwarta. Wystarczy przyjść do Body Perfect i wypełnić formularz zgłoszeniowy. W każdy poniedziałek uczestnicy mogą skorzystać z indywidualnych porad trenera i dietetyka — dodaje Joanna Niemotko z Body Perfect.
Najważniejsze, by się nie bać i stawiać sobie cele. Warto systematycznie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, by zauważyć rezultaty. Gdy zobaczysz efekty zmian, z pewnością nie zrezygnujesz ze zdrowego stylu życia. Pamiętaj, w grupie jest siła. To tu zmotywujesz się do dalszego działania. Dawkę energii przekażą Ci także instruktorzy, którzy będą obserwować Twoje poczynania.

Przed tobą 4 kroki, które doprowadzą Cię do wymarzonej sylwetki.
1. Określ swój cel.
Wyznacz cel, do którego będziesz dążyć.
2. Zapisz się.
Wypełnij formularz w recepcji klubu.
3. Odbierz dziennik treningowy i korzystaj z pomocy specjalistów.
Z dziennikiem treningowym monitoruj postępy, konsultuj z trenerami i dietetykiem
wszystkie działania.
4. Trenuj regularnie i bierz udział w zajęciach, warsztatach i spotkaniach.
Wspólne spotkania to szansa na wymianę poglądów oraz zdobycie wiedzy. Wspólne treningi to dodatkowa motywacja do działania.

SZCZEGÓŁY: KLIKNIJ

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB