Biegi i piknik w jednym, czyli II Bieg o Złotą Monetę [ZDJĘCIA]

2018-06-03 18:23:24 (ost. akt: 2018-06-04 17:11:53)

Autor zdjęcia: MN

Podziel się:

Park Kusocińskiego w Olsztynie opanowali mieszkańcy Olsztyna. Był piknik, animacje, aktywności sportowe dla dużych i małych, zumba, jumping, koncerty i biegi. Za nami rodzinny piknik i Bieg o Złotą Monetę.

Piknik rodzinny Fundacji "Przyszłość dla Dzieci" i Fit nie Fat był nie tylko okazją do pomocy potrzebującym, ale też świetnym sposobem na spędzenie rodzinnego popołudnia. Podczas pikniku w parku im. Kusocińskiego w Olsztynie atrakcji nie brakowało.


Podczas pikniku zawodnicy pobiegli podczas II edycji Biegu o Złotą Monetę. Zapisanych było ponad 300 osób. Dorośli pokonali 5 km w szczytnym celu, maluchy 300 m, trochę starsi 600 m, a młodzież 1 km. Opłata za pakiet startowy jest darowizną dla podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci, która pomoże im w rehabilitacji. Planeta Formy i Agiz Turystyka Aktywna rozgrzały małych i dużych biegaczy przed startem. WYNIKI - kliknij!


Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Szybko wstawili jakies tam; #2512721 | 88.156.*.* 3 cze 2018 19:47

    Biegi o ktorych nikt nie slyszal i widzaial ,czyli wstawili ten artykul zeby zastapic artykul na temat jak dlugo jechala karetka Pogotowia do chorego-zaslablego w tramwaju pasazera,To sie nazywa zamydlenie czytelnikowi oczu,Ponac te biegi byly tydzien temuMydla slepia ludziom

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)