Letnia Piątka, czyli bieg na 5 km

2018-07-02 12:19:31 (ost. akt: 2018-07-02 11:25:22)

Autor zdjęcia: mat. prasowy

Podziel się:

Już 15 lipca odbędzie się kolejny bieg w ramach cyklu - „Olsztyńskie Biegowe Cztery Pory Roku”. Przed nami Letnia Piątka w Olsztynie.

Zawody odbędą się na Słonecznej Polanie za lotniskiem na Dajtkach. Dystans do pokonania to 5 km po leśnych ścieżkach. Odbędą się też biegi dla dzieci. Zapisy na www.projektigrzyska.pl. Program: godz. 10 - otwarcie Biura Zawodów, godz. 11.30 - biegi dziecięce w 3 kategoriach wiekowych, godz. 12 - bieg główny na 5 km, godz.13.20 - Rowerowe MTB po Nadleśnictwie Kudypy (30 km). Szczegóły - KLIKNIJ!

Wydarzenie jest zaliczane do klasyfikacji innego dużego cyklu na Warmii i Mazurach – „Grand Prix Granicy Warmii i Mazur”. Tu także zbliża się kolejne aktywne wydarzenie. Po raz trzeci w gospodarstwie rybackim Szwaderki odbędą się zawody biegowe. Szykujcie się na 22 lipca. Tym razem dystans do pokonania to 10 km.
Trasa przebiega wzdłuż stawów hodowlanych gospodarstwa rybackiego, brzegami jezior oraz po leśnych duktach. Zapisy na www.projektigrzyska.pl. Tego dnia oprócz biegu na 10 km odbędą się inne towarzyszące imprezy: - biegi dziecięce, ULTRA Trail Granicy Warmii i Mazur, Rowerowe MTB Po Lesie Mazurskim.
Szczegóły - KLIKNIJ!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB