- Polskie wiśnie są jedne z najbardziej wyrafinowanych - powiedziała dziennikarka Agnieszka Cegielska. Dlaczego warto jeść wiśnie?
- Z jednej strony pielęgnują nas od środka, ale z drugiej strony dają nam energetycznego kopa - zaznaczyła. - Mają o dwadzieścia procent więcej żelaza niż jabłka - dodała Cegielska. Kto powinien pić sok z wiśni?
Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news.pl
Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news.pl






Komentarze (0)
Dodaj komentarz Odśwież
Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez