Zumba na pożegnanie wakacji

2018-08-13 14:29:07 (ost. akt: 2018-08-16 12:54:59)

Autor zdjęcia: Monika Nowakowska

Podziel się:

Bądźcie aktywni z "Fit nie Fat" i olsztyńskimi trenerami! 25 sierpnia organizujemy aktywną sobotę dla mieszkańców i turystów Olsztyna na plaży miejskiej. Przybywajcie całymi rodzinami do Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel!

Spotykamy się na boisku do koszykówki. Start o godz. 11. Lubicie zumbę? To dobrze! My zapewnimy wam mały maraton! Przez trzy godziny trenerzy zumby z Olsztyna: Gabriela Chmielewska, Joanna Riabczenko, Katarzyna Ogiela, Michał Młyński oraz Beata Rosińska będą namawiać was do aktywności! Gwarantujemy dużo dobrego humoru.

— Ta impreza to ewenement w skali Olsztyna, bo to jedyne takie wydarzenie taneczne organizowane cyklicznie, bo już po raz trzeci, na świeżym powietrzu mające charakter charytatywny. Mamy nadzieję, że nie tylko wpadniecie do nas po raz kolejny, ale że przyprowadzicie też znajomych. Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał, jak świetnie można się bawić przez te trzy godziny, gorąco zapraszamy i wiemy, że nikt nie pożałuje swojej decyzji. Zumba to uwalnianie endorfin, połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dając się ponieść energicznym rytmom, spala się mnóstwo kalorii bez zbędnych wyrzeczeń, z uśmiechem na twarzy. Jeśli ktoś uważa, że jest za stary, zbyt młody, za gruby czy chudy, by do nas wpaść, nic bardziej mylnego. Zumba skierowana jest do wszystkich niezależnie od tego kim są i jacy są — przekonuje Gabriela Chmielewska, instruktorka zumby.

— Zumbę polecam każdemu, kto lubi ruch i taniec. Gwarantujemy sporo emocji, uśmiechów, przyjemnego zmęczenia pośród takich samych zapaleńców jak my. Nie muszę mówić, że to wszystko odbędzie się w bajecznym miejscu nad jeziorem. Będzie nieziemski klimat, tak więc obecność obowiązkowa! – zaprasza Michał Młyński, olsztyński instruktor.

— Człowiek jest stworzony do ruchu, niestety w dzisiejszych czasach mamy go coraz mniej. Ruch połączony z muzyką wyzwala ogromne ilości pozytywnej energii i pozwala chociaż na chwilę zapomnieć, nie myśleć, czuć....Więc czemu nie zumba? Łączy w sobie wszystko: dobrą zabawę, aktywność fizyczną, spalanie kalorii, mnóstwo uśmiechu oraz wydzielające się podczas tańca endorfiny. Niepowtarzalną okazją, aby poczuć tę magię, będzie maraton, więc sobotę 25 sierpnia spędźcie z nami na plaży miejskiej w Olsztynie — zachęca instruktorka Joanna Riabczenko.

— Zumba uwalnia mnóstwo endorfin, a po zakończonym treningu dobry humor i energia nie opuszczają na długo. Jest doskonałą odskocznią od codziennej rutyny. Tu poznasz wspaniałych ludzi. Być może właśnie w sobotę zacznie się twoja przygoda z zumbą — dodaje Katarzyna Ogiela, instruktorka.
— Podczas wydarzenia pokażę inną odmianę zumby — strong by zumba. To jeden z najnowszych trendów w świecie fitnessu. Jako trening stanowi połączenie wysokiej intensywności kardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała. Efektem jest wzmocnienie mięśni całego ciała oraz wyrzeźbiona smukła sylwetka — zapowiada Beata Rosińska, trenerka.

Maraton będzie miał charakter charytatywny. Każda osoba, która podaruje nam 10 złotych, zostanie wyróżniona — otrzyma specjalną naklejkę na koszulkę „Tańczę, by pomóc!”. Datki trafią do potrzebujących maluchów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.
- To właśnie dzięki Wam, ludziom o wielkich sercach pomagamy codziennie już ponad 300 chorym dzieciom z Warmii i Mazur. Przyjdźcie, zatańczcie, spędźcie dobrze czas, a tym samym pomóżcie wracać do zdrowia naszym małym podopiecznym - mówi Agnieszka Terebiłów z Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".
To nie koniec aktywnych atrakcji. Dla maluchów też je przygotowaliśmy.

— Nie jest żadną tajemnicą, że w zachowaniu zdrowego ciała ogromnie ważną rolę odgrywa ruch i aktywność fizyczna, dlatego tak niezbędne jest kształtowanie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat — przekonuje Magdalena Przyborowska-Świderska, instruktorka gimnastyki dla najmłodszych. — Podczas imprezy najmłodsi będą mogli poszaleć w naszej aktywnej strefie. Będą mieć m.in. do pokonania tor przeszkód.
— Na wszystkich będą czekać animacje, skoncentrujemy się na zajęciach dla najmłodszych — mówi Izabela Łagun, właścicielka Fitnesski, miejsca dla aktywnych kobiet. — Chętni będą mogli też sprawdzić się na rurce i poczuć się jak na zajęciach pole dance.
Nie zabraknie też dmuchańców, czyli dobrej zabawy dla dzieci, na którą zaprasza Alicja Tomaszewska z Odjazdowych Imprez.

Gotowi na porządną dawkę aktywności? Zapraszamy, bądźcie w ostatnią sobotę wakacji z nami, bo warto! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych. Tu nikt nie będzie się nudził! Szczegóły na Facebooku Fit nie Fat.
mn

PROGRAM
godz. 11 - powitanie
godz. 11-11.10 - rozstrzygnięcie plebiscytu "Gazety Olsztyńskiej" - Dziewczyna Lata 2018
godz. 11.10 - 14.20 - maraton zumby przeplatany zumbą by strong (godz. 12-12.15 oraz 13-13.15)
godz. 15 - zakończenie imprezy
* w trakcie animacje, konkursy, zabawy sportowe dla dzieci, malowanie twarzy, bańki, dmuchańce, porady dietetyczne!https://m.wm.pl/2018/08/orig/38516114-1427310487413712-5766037897467658240-n-486989.jpg

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pietusiński #2554816 | 83.6.*.* 13 sie 2018 17:30

    Aż serce boli jak człowiek pomyśli ile potencjalnego ru...ia tam będzie skakać i sie wyginać :-))

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz