Podejmij wyzwanie i ćwicz! Sprawdź, jakie są zajęcia w fitness clubie!

2018-10-23 12:00:00 (ost. akt: 2018-10-22 14:03:03) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: arch. Body Perfect

Podziel się:

Są wzmacniające, spalające, taneczne lub prozdrowotne. Dla pań i panów. Nie wiesz, na jakie zajęcia grupowe wybrać się do fitness clubu? Trenerzy Body Perfect zdradzają, co się kryje pod nietypowymi nazwami treningów i jakie dają one efekty. Znajdź odpowiednie ćwiczenia dla siebie i pokochaj aktywność.

TRENUJ, ZASKOCZ SIEBIE!
CROSS TRAINING

To trening wytrzymałościowo-siłowy oparty na intensywnych ćwiczeniach, pozwalających na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy. Istotnym elementem jest przełamywanie barier oraz walka nie tylko z czasem, ale i z samym sobą.

COMBAT MMA
Połączenie treningu funkcjonalnego z elementami mieszanych sztuk walki. Regularne treningi pozwalają na zwiększenie wytrzymałości, szybkości i siły.

RUNMAGEDDON
To ćwiczenia o wysokiej intensywności i rywalizacja w jednym. Poprawia wytrzymałość i szybkość, przygotowuje do startu w biegach z przeszkodami.

SPALAJ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ
SPINNING

Spinning to zajęcia o charakterze wytrzymałościowym. Muzyka – odpowiednio dobrana przez instruktora – narzuca tempo jazdy. Poprawia wydolność, krążenie, wzmacnia układ kostny oraz poprawia kondycję.

TABATA
Angażuje jak najwięcej partii mięśniowych. Podkręca metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. To połączenie tradycyjnych ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym.

SLIM BODY
Ćwiczenia na tych zajęciach skupiają się na miejscach szczególnie kłopotliwych, w których najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa. Zapewniają smukłe ramiona, płaski brzuch, jędrne pośladki i zgrabne uda.

JUMP IT
Czas na trampoliny! To zajęcia dla osób lubiących intensywny wysiłek. Trening przyspiesza przemianę materii, stymuluje procesy trawienne i przyczynia się do uwalniania toksyn z organizmu. Wzmacnia mięśnie całego ciała i pomaga w kształtowaniu sylwetki.

MODELUJ SYLWETKĘ
ABS CELLULIT STOP

Chcesz pozbyć się cellulitu, wybierz ten rodzaj zajęć! Gwarantują rewelacyjne efekty w spalaniu tkanki tłuszczowej, ujędrnianiu, wysmukleniu ud, pośladków i brzucha.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI
To marzenie wielu pań. Tu wzmocnisz i ukształtujesz dolne partie ciała, szczególnie uda i pośladki. Trening jest intensywny, a efekty szybko widoczne.

PŁASKI BRZUCH
Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni brzucha. Dodatkowym elementem jest włączenie ćwiczeń wzmacniających wszystkie partie mięśniowe.

BODY SHAPE
Czyli kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających przy użyciu stepów, ciężarków czy gumy. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywania ćwiczeń.

WZMACNIAJ CAŁE CIAŁO
TRENING SIŁOWO--OBWODOWY

To metoda polegająca na wykonywaniu następujących po sobie określonych ćwiczeń. W zależności od rodzaju można angażować całe ciało lub tylko wybraną partię mięśniową. Może być również podzielony na rundy czasowe lub powtórzeniowe.

TRENING FUNKCJONALNY
Zwiększa tlenową i beztlenową wydolność organizmu oraz zapobiega kontuzjom. Poprawia koordynację ruchową, równowagę ciała i stabilizację stawów.

POWER ABS
Skupia się głównie na dolnych partiach ciała: udach, pośladkach, brzuchu. Różnorodne ćwiczenia i sprzęt wykorzystywany podczas zajęć oraz liczba powtórzeń sprawią, że ujędrnisz i wzmocnisz mięśnie.

NA ZDROWIE
SZKOŁA PLECÓW

Wzmacnia wszystkie partie mięśniowe biorące udział w stabilizacji kręgosłupa. Ćwiczenia likwidują bóle kręgosłupa i napięcie mięśniowe. Wyrabiają nawyk prawidłowej postawy.

MOBILITY
To zajęcia z użyciem innowacyjnego sprzętu do automasażu. Polegają na uciskaniu i rozluźnianiu spiętych mięśni, przyczyniając się do poprawy sprawności fizycznej, zmniejszaniu dolegliwości bólowych oraz poprawy ogólnego samopoczucia.

SUPERSENIOR
Zajęcia ruchowe nastawione na umiarkowany wysiłek przy jednoczesnym wydatkowaniu energii. Poprawiają uwapnienie i wzmacniają układ kostny. Zwiększają również zakres ruchomości stawów, co pomaga łatwiej wykonywać wiele codziennych czynności.

MENTALNE NA CIAŁO I UMYSŁ
JOGA

Prowadzi do osiągnięcia równowagi i harmonii. Polega na przyjęciu pozycji (asany) i pozostaniu w niej przez odpowiedni czas bądź na płynnym przechodzeniu z pozycji do pozycji. Ćwiczący stale docierają do granic swoich możliwości i przekraczaj je, osiągają postępy i terapeutyczne efekty.

PILATES
Spokojne, połączone z odpowiednim oddechem, bardzo precyzyjne wykonane ćwiczenia poprawiają siłę, wytrzymałość i elastyczność mięśni. Technika ruchu aktywizuje szczególnie mięśnie głębokie, dzięki czemu następuje zmniejszenie nadmiernego napięcia mięśni i bólów
kręgosłupa, poprawa postawy, balansu i koordynacji.

TAŃCZ AKTYWNIE
SALSATION

Zabawa tańcem połączona z elementami treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można bawić się i ćwiczyć jednocześnie.

ZUMBA
Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem.

POLE DANCE
To wyjątkowe połączenie fitness i gimnastyki z elementami akrobatyki i tańca. Tu spalisz nadprogramowe kilogramy, wymodelujesz sylwetkę, ale również na nowo odkryjesz swoją kobiecość

Komentarze (2)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2742971 | 37.120.*.* 5 cze 2019 19:36

    Chcesz szybkiego sexu na szybko? Zobacz seks randki w twojej okolicy: ***hotprofil.pl***

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Andrzej #2609230 | 37.248.*.* 25 paź 2018 13:51

    Syla ma taki tyłek, że Kubuś nie umiał się powstrzymać od gapienia nawet pozując do zdjęcia xD

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz