Sztafeta Walentynkowa Leśny Cross. Zapisz się!

2018-10-31 13:12:09 (ost. akt: 2018-10-31 13:20:52)

Autor zdjęcia: arch. organizatora

Podziel się:

Biegacze i zawodnicy Nordic Walking. Tylko dzisiaj jest ostatnia szansa na najniższą opłatę startową na Ogólnopolską Przełajową Sztafetę Walentynkowy Leśny Cross.

Bieg odbędzie się 10 lutego 2019 roku w Łukcie. Trasa jest usytuowana na polnych i leśnych ścieżkach znajdujących się w pobliżu malowniczego Rezerwatu Jeziora Długiego. Długość trasy wynosi 6,5 kilometra i ma charakter pętli. Startują dwuosobowe drużyny złożone z kobiety i mężczyzny. Czas trwania zawodów wynosi 5 godzin, jednak para nie musi po zaliczeniu po jednym okrążeniu biec dalej, a i tak otrzyma medal i będzie mogła skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Bieg będzie rozgrywany w formie sztafety. Jest to bardzo ciekawa forma, gdyż w rywalizacji mogą wziąć udział małżonkowie, członkowie rodziny, znajomi, jak też zawodnicy reprezentujący klub, zrzeszenie, czy też zakład pracy. W zawodach oprócz biegaczy będą mogli uczestniczyć, również zawodnicy Nordic Walking.
Zawodnicy po zaliczeniu pętli będą mogli w ciepłym pomieszczeniu ogrzać się, przebrać, spożyć posiłek i uzupełnić płyny. Będzie też możliwość wykąpania się i odświeżenia. Na najlepsze pary czekają nagrody i puchary.

Bieg ma również na celu pomaganie potrzebującym. Przy rejestracji można wybrać formę charytatywną, czyli zapłacić o 20 zł więcej za pakiet. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na rzecz leczenia i rehabilitacji podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Szczegóły:
- https://walentynkowylesnycross.wordpress.com/
- wydarzenie na FB
- ZAPISY

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB