Słodycze na diecie: czy można jeść?

2020-02-28 14:02:45 (ost. akt: 2020-02-28 14:26:07)

Podziel się:

Czy można jeść słodycze, będąc na diecie? To zależy od słodyczy. Tak, jeśli tylko wybierzesz wartościowe słodycze!

Kto z nas nie był na diecie, właśnie przez słodycze? I był z tego powodu nieszczęśliwy, kończąc postanowienie szybciej niż zamierzał? Czy nadal szczupła sylwetka i słodkie przyjemności muszą się wykluczać? Okazuje się, że za nadwagę i związane z nią choroby, odpowiada oprócz spożywania nadmiernej ilości kalorii, także niedożywienie jakościowe, czyli spożywanie pustych kalorii w odróżnieniu od tych zawierających witaminy, składniki mineralne, błonnik czy białko. To kalorie bez pokrycia, znajdujące się głównie w słodyczach produkowanych na masową skalę i żywności wysoko przetworzonej, są przyczyną problemów z sylwetką i zdrowiem.

Słodycze na diecie? Tak to jest możliwe


Oczywiście jest jeden warunek. Powinny to być zdrowe słodycze bez cukru. Do niedawna jedynym sposobem, by jeść zdrowe słodycze, było zrobienie ich w domu. Teraz, słodycze i fit przekąski, które składają się wyłącznie ze zdrowych, pełnych wartości odżywczych składników, pochodzenia naturalnego, możesz kupić! I nie chodzi tu o przekąski, które są namiastką przyjemności i zjada się je z rozsądku, ale o coś co daje radość. Jedzenie słodyczy nie musi już powodować wyrzutów sumienia, skutecznie niszczących przyjemność. Teraz słodycze charakteryzujące się dobrym, naturalnym składem mogą stanowić wartościowy posiłek. Ciekawi?

Zdrowe słodycze, czyli koniec z wybieraniem pomiędzy słodkim a smacznym


Jak wybierać słodycze na diecie? Na co zwracać uwagę? Zdrowe słodycze charakteryzują się tzw. krótkim i naturalnym składem. Fit słodycze, to np. Batony z orzechami laskowymi, Nut Nelka – krem z orzechów miodu i kakao czy Chałwa Nelka marki Nellfit. Są sporządzane według receptury zwierającej najwyższej jakości składniki naturalne: specjalnie wyselekcjonowane orzechy laskowe, arachidowe, sezam, daktyle, rodzynki, kakao oraz polski miód - nie poddawany obróbce termicznej. Tak duża ilość bakalii jest także znakomitym źródłem energii, zwłaszcza w ciągu dnia z mnóstwem zajęć i treningiem, a określenie „słodycze dla sportowców”, nie brzmi już jak oksymoron.

Zdrowe słodycze Nellfit mogą nie zawierać konserwantów!


https://m.wm.pl/2020/02/orig/nellfit-prodykty-614042.jpg
- Cukru i syropu glukozowo-fruktozowego
- Glutenu
- Laktozy
- Konserwantów i innych sztucznych dodatków
Wszystkie zdrowe słodycze marki Nellfit są przechowywane i transportowane w warunkach chłodniczych. Dzięki temu nie ma konieczności dodawania do nich konserwantów ani sztucznych dodatków. Tak więc Baton z bakaliami lub Chałwa kakaowa będą idealną przekąską, a Nut Nelka – krem z orzechów, miodu i kakao lub Pasta z daktyli 100% ze zdrowym pieczywem samodzielnym posiłkiem, łatwym i szybkim do przygotowalnia dla osób aktywnych, na diecie i dbających o zdrowy styl życia. Ich jedzenie można zatem określić jako: naturalną suplementację witaminową!pysznych i zdrowych słodyczy. Więcej fit deserów znajdziesz na www.nellfit.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB