Na jesienne chłody

2021-08-25 09:19:56 (ost. akt: 2021-08-25 09:56:11) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Jesień zbliża się wielkimi krokami, za oknem coraz chłodniej. Dlatego też powinniśmy dostarczyć do naszego organizmu dobrą dawkę energii i wprawić go w dobry nastrój.

Wystarczy przygotować ciepłe i pyszne kakao.


Ciepły kubek kakao zawiera wiele witamin i minerałów takich jak wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, cynk. W połączeniu z mlekiem to po prostu skarbnica witamin i minerałów, ponieważ mleko to łatwo przyswajalne tłuszcze, bogactwo witamin: A, D, E, witaminy z grupy B (B2, B6, B12), K, kwas pantotenowy oraz potrzebne organizmowi pierwiastki: fosfor, magnez, żelazo cynk, miedź, jod. I wreszcie to, z czego mleko jest najbardziej znane – wapń.

Więcej informacji o mleku i jego przetworach znajdziecie na stronie mlecznej kampanii „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowanej z Funduszu Promocji Mleka i organizowanej przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka, która znajduję się pod adresem: www.kochamleko.pl oraz na Fanpage programu www.facebook.com/mamykotanapunkciemleka/ gdzie zarówno dzieci i dorośli znają coś dla siebie. Przypominamy, że rekrutacja trwa cały rok, a udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Już teraz zgłoś swoją placówkę i weź udział w naszych konkursach adresowanych zarówno do dzieci jak i nauczycieli.

Kampania Mamy kota na punkcie mleka jest sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB